Lista zajęć Marta Pruszak-Virion Małe i duże teatralne podróże (4-6 lat) - ALTO

Małe i duże teatralne podróże (4-6 lat) - ALTO

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Nazwa zajęć: Małe i duże teatralne podróże
Prowadzący: Marta Pruszak-Virion
Wiek: 4-6 lat
Dzień i godzina zajęć: pon. 15.40-16.25
Koszt: 120 zł/m-c

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, językowych z native speakerem , zumba gold,Teatr mistrzów życia ceramika, Taniec w kręgu,junior odkrywca, pracownia rysunku i malarstwa z przygotowaniem do ASP

Teatr uczy nas nie tylko sztuki, ale też rozwija charakter i pogłębia wrażliwość. Na zajęciach uczymy się poprzez zabawę, wcielamy się w różne role, improwizujemy. Pracujemy nad świadomością ciała i dykcją. Każdy ma możliwość realizacji własnych pomysłów, przy czym nie zapominamy jak ważna jest praca zespołowa. Zajęcia kończą się pokazem kilkumiesięcznej pracy – wystawieniem spektaklu.

Nauka podstawowych zasad poruszania się po scenie, wzmocnienie pewnosci siebie dziecka, pokonywanie tremy przed wystąpieniami publicznymi, poznawanie swoich emocji.

Recenzje

Bardzo ciekawe zajęcia. Pani Marta jest bardzo kreatywna, a teatralna przygoda z nią to ogromna przyjemność dla dzieci. Moje córki są zachwycone zajęciami 😄
Julia B.
07.06.2024 11:15
Córka uwielbia te zajęcia! Świetnie się na nich bawi i zawsze wychodzi z sali z wielkim uśmiechem. A wszystko to dzięki Pani Marcie 🙂 Dziękujemy!
Joanna A.
04.06.2024 19:22
Bardzo fajne zajęcia, zawsze uśmiechnięta prowadząca :) synek z chęcią na nie chodzi.
Hieronim G.
05.03.2024 16:25

Inni klienci oglądali również