Lista zajęć Nauka gry na gitarze

Nauka gry na gitarze

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
2018-09-18
Organizator
Centrum Kultury Podgórza
Filia
Dwór Czeczów
Liczba uczestników
23
Wolnych miejsc
12
Wymagany wiek
7 - 99
Czas trwania zajęć
45 minut

Opis

W zajęciach może wziąć udział każdy, kto pragnie nauczyć się grać na gitarze i to zarówno klasycznej, jak i elektrycznej. Zapraszamy zatem dzieci, młodzież i dorosłych! W trakcie zajęć uczestnik będzie miał możliwość nabycia umiejętności wykonywania utworów o różnym stopniu trudności w zależności od upodobań, wieku i tempa przyswajania wiedzy muzycznej. Ponadto zdobędzie wiedzę z zakresu czytania nut, podstaw aranżacji i improwizacji, które powinien posiadać każdy gitarzysta bez względu na styl wykonywanej muzyki. Lekcje są prowadzone w prosty i zrozumiały sposób tak, aby przynosiły przyjemność muzykowania. Instruktorzy dobierają wartościowy muzycznie materiał do gry, począwszy od klasyki przez pop, aż po standardy rock'a i blues'a.

Zajęcia z panem Grzegorzem Szydłakiem odbywają się we wtorki - pierwsze zajęcia 18.09.2018 r. 

Zajęcia z panem Szymonem Kozikowskim odbywają się we wtorki i środy - spotkanie organizacyjne 17.09.2018 godz. 18.00. 

Ze względu na indywidualny charakter lekcji termin zajęć jest ustalany na spotkaniu organizacyjnym oraz w biurze Dworu Czeczów: tel. 12 651 39 13, 509 590 322, e-mail: czeczow@ckpodgorza.pl

Koszt: 32 zł – lekcja 45 min.

Prowadzący: 

Szymon Kozikowski - Student Wydziału Kompozycji, Interpretacji Edukacji i Jazzu na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, specjalność: Gitara Jazzowa na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest aktywnie grającym muzykiem, specjalizującym się w szeroko pojętej muzyce rozrywkowej. Naucza różnych stylów, począwszy od bluesa i rocka aż po improwizację. Pomimo młodego wieku posiada już duże doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach i w różnych grupach wiekowych.

Grzegorz Szydłak - gitarzysta, pedagog. Poza działalnością dydaktyczną jest aktywnym artystą związanym ze środowiskiem krakowskich muzyków, z którymi współpracuje oraz koncertuje. Jest założycielem i liderem zespołu „M.G.R. Jazz Friends”. Uczestniczy w projektach duetów gitarowych, poruszających się w różnych stylistykach muzycznych.

Lekcje

Grupy:

Wszystkie

Nauka gry na gitarze - Grzegorz Szydłak - wtorek

Nauka gry na gitarze - Sz. Kozikowski - środa

Nauka gry na gitarze - Sz. Kozikowski - wtorek

SP 124 świetlica# Data Dzień Godzina Temat Grupa Sala Miasto