Lista zajęć Szycie ręczne

Szycie ręczne

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Ręczne szczycie/Wiosenna Edycja
... a gdyby tak od pierwszych dni marca przywołać wiosenny nastrój i zatrzymać go na dłużej. Zanurz się w kolorowych skrawkach materiałów i stwórz wokół siebie świat patchworkowych kwiatów. Przez cały marzec, w czwartek będziemy  w gronie miłośników ręcznie wykonanych przedmiotów, szyć kolorowe  broszki, kolczyki, portmonetki lub elementy upiększające Twój rower lub mieszkanie.
Ręczne szycie- wycisza i uspokaja. Podążanie za igłą z nitką zmusza nasz mózg do skupienia na danej chwili. Tak spędzony czas bliski jest idei mindfulness. - daje poczucie satysfakcji. Własnoręcznie wykonana nawet najmniejsza praca wspiera poczucie własnej wartości. - rozwija kreatywność. - przydaje się w życiu codziennym. Igła z nitką wystarczą by samodzielnie przyszyć guzik, podłożyć spodnie, naszyć kolorową aplikację.... a może nawet uchronić jakąś rzecz przed wyrzuceniem.
Materiały i tkaniny niezbędne do szycia będą czekały na ciebie w pracowni.
Instruktorka: Joanna Michalska jest z wykształcenia plastyczką i projektantką odzieży, a do tego pasjonatką i propagatorką „szycia ręcznego”. Podkreśla, że takie spędzanie czasu jest prostym sposobem na wyciszenie i relaks. Nieskomplikowana technika pozwala tworzyć kreatywne, nowoczesne przedmioty.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również