Lista zajęć Anna Podedworny Pracownia Ceramiczna ADA - warsztaty wakacyjne

Pracownia Ceramiczna ADA - warsztaty wakacyjne

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Wiek: od 5 lat

Termin zajęć: poniedziałki, g. 12.00-15.00
wtorki, czwartki, g. 11.00-16.00
Po zapisaniu się na zajęcia instruktor skontaktuje się z Państwem telefonicznie w celu ustalenia terminu zajęć. Prosimy nie dokonywać wpłaty za zajęcia przed ustaleniem terminu zajęć z instruktorem.

Cykle zajęć: 3-14.08.2020
17-28.08.2020

Opłata: 1xtyg. / 45 min. / 30 zł (2 zajęcia)

Zajęcia odbywać się będą indywidualnie (w pracowni przebywać będzie tylko jeden kursant).

Glina jako surowiec naturalny jest ekologicznie czysta i przyjazna człowiekowi.
Bezkształtną bryłę każdy może uformować w naczynie czy rzeźbę. Nadać jej jedyny, niepowtarzalny kształt. Każda forma jest dobra. Daje powód do przeżywania radości.
Wyzwala pozytywne emocje podczas doświadczeń twórczych. Ma też inne zalety.
Przygotowanie gliny, jej formowanie, zdobienie i wypalanie przybliża wiedzę na temat kultury, sztuki, estetyki, wyczucia bryły, rysunku i malarstwa. Wokół pracowni gromadzą się różne grupy dzieci, młodzież, dorośli, nauczyciele i uczniowie.
Pracownia to miejsce szczególne. Tu można realizować artystyczne projekty i ciekawie spędzić czas wolny. Może nie każdy uczestnik pracowni stanie się artystą, ale na pewno stanie się osobą bardziej wrażliwą na piękno.

  • Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z Procedurą zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Domu Kultury Włochy w trakcie epidemii COVID-19 dla użytkowników DKW dołączoną do regulaminu zajęć. Zapisanie na warsztaty jest równoznaczne z akceptacją wytycznych zawartych w procedurze.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również