Lista zajęć Natalia Kiser English Drama - ALTO

English Drama - ALTO

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

'Nazwa zajęć: English drama
'Prowadzący: Bridge Language Services Natalia Kiser
'Dzień i godzina zajęć: poniedziałek 18.05-18.50 (4-6 lat)
Koszt: 130 zł miesięcznie

  • Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jednych wybranych zajęciach po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: stolarstwo, sprytne główki, indywidualnych oraz konwersacjach.

Opis zajęć:
"Teatr jest doskonałą formą komunikacji międzyludzkiej, budowania pewności siebie i poznawania emocji. Teatr po angielsku sprawia, że dzieci „przy okazji” nabywają kompetencje językowe i pozytywnie kojarzą język obcy ze świetną, teatralną zabawą.
Celem warsztatów jest poznawanie języka angielskiego przez dziecko, przy jednoczesnym rozwoju wyobraźni malucha, rozpoznawaniu i komunikowaniu emocji, pobudzeniu aparatu artykulacyjnego, budowaniu relacji dziecko-grupa-opiekun, nauce rozumienia i wykonywania poleceń, przygotowaniu dziecka do późniejszej edukacji i budowaniu wartościowych relacji w grupie rówieśniczej. Na warsztatach wykorzystujemy metodę całkowitego zanurzenia w język angielski (total immersion), co oznacza maksymalne używanie języka obcego podczas zajęć. Poprzez proste zadania aktorskie, muzykę, ruch, pantomimę i pracę z materiałami plastycznymi, lalkami i przedmiotami dziecko uczy się radzić z lękiem przed występowaniem na forum, buduje poczucie pewności siebie, rozwija wyobraźnię i fantazję. Warsztaty zawierają elementy dynamiczne i bardziej statyczne, tak by dzieci mogły ćwiczyć koncentrację. Efektem zajęć są poszerzone kompetencje komunikacyjne w języku angielskim oraz wiara w siebie dziecka.
Całość zajęć jest prowadzona w języku angielskim, z wyjątkiem sytuacji gdy uczestnicy potrzebują doprecyzowania poleceń w języku rodzimym. W warsztatach biorą udział dzieci z opiekunami. Zajęcia prowadzą, wspólnie z instruktorką, nasze autorskie muppety TEATRZAKI TREMOPOŻERACZE.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również