Lista zajęć Zajęcia wokalno-umuzykalniające

Zajęcia wokalno-umuzykalniające

Kategoria

muzyka / emisja głosu

Opis

ŚPIEW, RYTM I MUZYKA

dla dzieci w wieku 7-10 lat

CzwartKI: 16.00-17.00
Prowadząca: Małgorzata Goczewska
Opłata: 100 zł/m-c

Śpiew, rytm i muzyka

Jeśli Twój synek lub córeczka niemal codziennie śpiewa i nuci piosenki, jeśli ma dobry słuch, a Ty chcesz rozwijać wrażliwość muzyczną i wokalną swojego dziecka - nasze zajęcia „Śpiew, rytm i muzyka” są dokładnie tym, czego szukasz.

Zajęcia wokalne to świetny sposób dla dzieci na spędzanie wolnego czasu w twórczy i kreatywny sposób. Lekcje śpiewu to nie tylko obcowanie z muzyką, nauka dźwięków, ale także sposób na poznanie swojej barwy głosu, jego brzmienia, kształtowanie oddechu, wymowy, tonacji, dykcji i poczucia rytmu. Dzieci poznają też nuty i interwały, poznają podstawy, dzięki którym bardziej świadomie będą obcować ze światem muzyki.

Nasze zajęcia ze śpiewu z umuzykalnieniem to:

nauka prawidłowego wydobywania dźwięków (emisja głosu)
ćwiczenia oddechowe i dykcyjne, które wspierają śpiew i właściwe artykułowanie dźwięków
ćwiczenia umuzykalniające wraz z nauką czytania nut
zabawy rytmiczno-ruchowe, kształtujące poczucie rytmu
zabawa z muzyką, improwizacja z dźwiękami
kształcenie słuchu
Nauka śpiewu dla dzieci

Śpiew to naturalny sposób na wyrażanie emocji. Nasze lekcje śpiewu dla dzieci mają swobodną formę. Odbywają się w atmosferze zabawy, wzajemnego wsparcia, bez elementów rywalizacji i współzawodnictwa. Uczymy dzieci zarówno działania w zespole, jak i śpiewu indywidualnego. Dzięki zajęciom w grupie mogą przezwyciężyć lęk występowania przed innymi oraz nauczą się współpracować z innymi dziećmi, ucząc się śpiewać na głosy, w harmonii, czerpiąc radość ze wspólnego śpiewania.

Zabawne ćwiczenia wokalno-umuzykalniające, ruchowo-rytmiczne i atmosfera wspólnoty i zaufania sprawiają, że dzieci czują się bezpiecznie, pozbywając się barier i obaw przed występami.

Na koniec roku szkolnego planowany jest występ naszego „zespołu wokalnego”, podczas którego dzieci będą miały okazję - wspólnie i indywidualnie - zaprezentować Państwu, czego się nauczyły podczas zajęć.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również