Lista zajęć Daniel Chmielewski Pracownia rysunku i malarstwa- ALTO

Pracownia rysunku i malarstwa- ALTO

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Nazwa zajęć: Pracownia rysunku i malarstwa
Prowadzący: Daniel Chmielewski
Wiek: 14+ lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek 17.15-20.15
Koszt: 250 zł miesięcznie

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: jęz. koreański, stolarstwo, sprytne główki, indywidualnych oraz konwersacjach.

Opis zajęć:
"Zajęcia dla osób z doświadczeniem plastycznym, szykujący się do egzaminów na uczelnie plastyczne, jak i też osoby mające chęci i cierpliwość, ale które nigdy albo dawno nie zajmowały się działaniami plastycznymi.
Kurs obejmuje rysunek z modela, malarstwo, kompozycję, kolaż, prace przestrzenne i konceptualne, ćwiczenia oparte na egzaminach wstępnych na uczelnie plastyczne, korekty, przygotowanie teczek.
Uczniowie poznają różne narzędzia, techniki, uczą się o anatomii, przestrzeni, wykorzystywaniu różnych mediów, interpretowaniu rzeczywistości i używania wyobraźni tak, by uciec z kolein schematycznego myślenia.
Do dyspozycji jest biblioteczka książek i albumów o sztuce. Istotnymi elementami zajęć są dyskusje prowadzącego z poszczególnymi uczestnikami, jak i z całą grupą, wspieranie indywidualnych poszukiwań i przyjazna atmosfera."

Zajęcia prowadzone przez absolwenta wydziału grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, profesjonalnego rysownika komiksów i storyboardów.

Recenzje

Helena S.
26.09.2022 08:09
Pola P.
25.08.2022 08:41

Inni klienci oglądali również