Lista zajęć Elżbieta Kaczka Pracownia projektowania i szycia ubioru Solvay - Elżbieta Kaczka

Pracownia projektowania i szycia ubioru Solvay - Elżbieta Kaczka

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Pracownia projektowania i szycia ubioru łączy w sobie elementy projektowe, rysunkowe, krawieckie, recyklingowe oraz elementy historii ubioru. Warsztaty mają na celu poszerzyć umiejętności plastyczne i techniczne uczestnika w zakresie projektowania i szycia odzieży. Szczególną uwagę zwracać się będzie na kreatywne podejście do tematu, który zaproponuje prowadzący, względem dobieranych technik, kolorów i tekstur. W trakcie zajęć będą odbywać się ćwiczenia z rysunku pozowanego, tak aby jak najlepiej wyćwiczyć proporcje modela, z rysunku żurnalowego i technicznego ubrań. Pierwsze warsztaty będą zajęciami organizacyjnymi, mającymi na celu poznać uczestników, ich oczekiwania, plany oraz zakres umiejętności. Pierwszym ćwiczeniem będzie zaprojektowanie mini kolekcji mono-kolorystycznej. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji fantomy rysunkowe i akcesoria plastyczne.
Każde zajęcia będą formą plastycznych i technicznych ćwiczeń dla uczestników w podanym wyżej zakresie. Tematy zajęć będą na bieżąco planowane, tak by dostosować się do potrzeb uczestników i wspomagać ich kreatywny rozwój.

Prowadząca:
Elżbieta Kaczka - Absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru (Krakowskie Szkoły Artystyczne) oraz Filologii Polskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Maluje obrazy, projektuje ubrania, szyje. Jej wielką pasją jest recykling modowy – tworzy ubrania, torby, torebki, plecaki, worko-plecaki. Ukończyła kilka kursów malarskich i rysunkowych. Uwielbia malować pastelami, zwłaszcza portrety, akty i autoportrety. Szczególnym osiągnięciem jest dla niej wydanie autorskiej książki dla dzieci z własnymi ilustracjami. Przedstawia w niej historie mało znanych, utalentowanych Polek, których twórczość inspiruje i zachęca do działania
Brała udział w kilku pokazach mody :

  • Junk Fashion Show,
  • Laboratorium mody,
  • Košyce Fashion Week
  • Cracow Fashion Week.

TERMIN:
Poniedziałek Grupa I - 17:00-18:15
Poniedziałek Grupa II - 18:30-19.45


Cena: 90 zł/ 450 zł / 900 zł
miesiąc/semestr/rok

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy

Recenzje

Gabriela W.
11.07.2023 14:47
Świetne zajęcia. Przemiła prowadząca, która potrafi uczyć i inspirować.
Basia K.
18.06.2023 17:18
Świetne zajęcia, dzieci nauczyły się podstaw sześciany ręcznego oraz używały maszyn( zwykłej i overlock). W ciągu roku wykonały poduszkę, worek a na koniec córka uszyła sobie spodenki wg własnego projektu, w których przechodziła całe wakacje :)
Patrycja R.
03.09.2022 12:56

Inni klienci oglądali również