BreaKids - Radosna

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Nazwa zajęć: Berak Kids
Instruktor : Patryk Czarnecki
Wiek: 4-6 lat
Dzień i godzina zajęć:
Poniedziałek w godz. 16.00-16.45
Koszt:
1 x w tyg.-120zl/m-c
Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w regulaminie zajęć.

Opis zajęć:
Nauka rytmiki, słuchania muzyki łączona z ogólnymi ćwiczeniami ruchowymi. Łączymy elementy breakdance, hip-hop, jazz, jogi oraz innych technik tanecznych, tak by umożliwić przedszkolakom pełen rozwój artystyczno-sportowy. Dzięki Break Kids w krótkim czasie dzieci aktywnie spędzą czas i nauczą się nowych układów tanecznych oraz ukształtują sylwetkę, poprawią koordynację ruchową, uelastycznią mięśnie i ścięgna oraz zbudują świadomość zdrowego stylu życia. Choć zajęcia są zdominowane przez chłopców, zapraszamy także dziewczęta.

Instruktor:
Patryk Czarnecki: Instruktor tańca Breaking (Break Dance) od 10 lat czynny tancerz, który swoją pasją do tańca oraz sportowym i artystycznym podejściem dzieli się z najmłodszymi uczestnikami swoich zajęć. Za klucz do sukcesu uważa konsekwentną pracę, przy której wyznaję zasadę "pracuj mądrze, a nie ciężko", co wcale nie oznacza, że osiągnięcie sukcesu nie wymaga wysiłku. Dlatego w swym nauczaniu skupiam się na rozwoju podopiecznych na wielu płaszczyznach. Jako wychowawca i trener wiem, że dla dzieci oprócz dobrych efektów liczy się dobra zabawa i tak właśnie staram się prowadzić swoje zajęcia z uśmiechem i pozytywną energią

Instruktor

Recenzje

Gaja S.
03.06.2023 15:31

Inni klienci oglądali również