Lista zajęć Michał Straszewski Chór - Modo Maiorum MCE niedziela - RADOSNA

Chór - Modo Maiorum MCE niedziela - RADOSNA

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Nazwa zajęć: Chór "Modo Maiorum"MCE-Radosna
Prowadzący: Michał Straszewski
Wiek: 18+ lat
Dzień i godzina zajęć:niedziela 18:00-20:00
Koszt: 20 zł miesięcznie

Kameralny Chór Modo Maiorum pod kierownictwem Michała Straszewskiego powstał wiosną 2005 r. Jego łacińską nazwę można tłumaczyć jako „na sposób przodków”.
Kierownik Chóru Michał Straszewski jest artystą wszechstronnym (skrzypkiem, wokalistą, chórmistrzem), założycielem, dyrygentem i kierownikiem artystycznym wielu zespołów.

Chór wykonuje muzykę dawną, propagując dziś mało znane lub zapomniane utwory. Śpiewa również muzykę współczesną i rozrywkową. Chór jest laureatem wielu konkursów chóralnych. Tylko w ostatnich trzech latach nagrodzony został czterokrotnie złotym pasmem.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego śpiewania w chórze Modo Maiorum!

Jesteśmy chórem amatorskim - nie wymagamy przygotowania muzycznego, choć umiejętność czytania nut jest mile widziana. Są wśród nas chórzyści w różnym wieku, różnych zawodów, różnych wyznań. Łączy nas miłość do pięknej muzyki, lubimy śpiewać - jak wskazuje nasza nazwa - "na sposób przodków". Oprócz muzyki dawnej śpiewamy również lżejszy repertuar, w autorskich aranżacjach naszego Dyrygenta, w różnych językach.

Nasze próby odbywają się w CK Wilanów przy ulicy Radosnej w niedziele o godzinie 18.00. W ciągu roku ćwiczymy, koncertujemy, a w wakacje wyjeżdżamy na tygodniowe warsztaty chóralne.

Dołącz do nas, przyjdź na próbę w najbliższą niedzielę, przekonaj się, że śpiewanie daje radość i wytchnienie od codzienności!

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również