Lista zajęć Alicja Karczmarska-Strzebońska Stolarnia w dechę - zajęcia stolarskie

Stolarnia w dechę - zajęcia stolarskie

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Stolarnia w dechę!
Zajecia stolarskie - przeznaczone są dla dzieci od 8 do 12 roku życia. Uczestnicy odkryją tajniki pracy stolarza. Nauczą się bezpiecznego posługiwania narzędziami stolarskimi takimi jak świderek, obcęgi, tarnik, ścisk stolarski, strug, wkrętarka i młotek. Poznają wiele ciekawostek o drewnie, m.in. jak rozpoznawać wiek i gatunek drewna, które drzewo rośnie najszybciej, a które najwolniej, które drewno jest najmiększe, a które najtrwardsze. Uczestnicy warsztatów wykonają wiele przedmiotów (wśród nich domki, skrzynki, pojemniki i zabawki) oraz oryginalnie je ozdobią. Zajęcia rozwiną u dzieci zdolności manualne, w szczególności koordynację wzrokowo-ruchową i wyobraźnię przestrzenną.

Zajęcia raz w tygodniu po 120 min.
Terminy: poniedziałek, godz. 18:00-20:00
Opłata: 92 zł/420 zł/830 zł*

Podany termin może ulec zmianie.
Opłata: miesięczna/semestralna/roczna

Dla posiadaczy krakowskich kart: KKR 3+ oraz KKRN zniżka w opłatach 50%

Zapisz się on-line lub skontaktuj się z nami:
tel.: +48 12 266 03 45, +48 519 309 350
e-mail: iskierka@ckpodgorza.pl

Prowadzenie: Alicja Karczmarska-Strzebońska – artysta plastyk, absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i studium pedagogicznego przy ASP oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Współpracuje m. in. z Teatrem Groteska, „Gazetą Wyborczą”, Dworem Czeczów i Cel-Edu prowadząc autorskie szkolenia plastyczno-teatralne dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla nauczycieli, a także z wydawnictwami Greg i Skrzat jako autorka, ilustratorka i konsultantka merytoryczna książek dla dzieci. Autorka m. in. „Elementarza – czytamy metodą sylabową” oraz ilustratorka książek dla dzieci m. in. „Jak pies z owieczką”, „Biblia dla dzieci”, „Podróże poście lotem”, „Ekoporadnik przedszkolaka”, „Terra z lasu” oraz serii o dobrej czarownicy: „Czarownica i kot”, „Czarownica i ryba”, „Czarownica i tajemniczna mikstura”, „Czarownica i pierniki”, „Czarownica i kociaki”, „Czarownica i zimowe szaleństwa”.

Recenzje

Dziecko nie zostało przyjęte na zajęcia- wypisane przez prowadzącego pod pretekstem nie osiągnięcia wieku minimalnego. Ja w systemie mam zaznaczone że zostało przyjęte i zapisane. Syn jest bardzo rozczarowany ze nie został wpuszczony na salę
Bartłomiej R.
13.09.2022 21:23

Inni klienci oglądali również