Lista zajęć Anna Kałużna Studio wokalne w Misiu; zajęcia indywidualne

Studio wokalne w Misiu; zajęcia indywidualne

Kategoria

muzyka / emisja głosu

Opis

Zajęcia w studio wokalnym opierają się głównie na ćwiczeniach emisji głosu, w których wykorzystywana jest praktyczna praca na piosenkach w języku polskim, a dla osób chętnych również w języku angielskim. Przy utworach polskich nauczyciel szczególnie zwraca uwagę na prawidłową dykcję i odpowiednią interpretację tekstu. Piosenki angielskie podobnie wymagają odpowiedniego emocjonalnego przełożenia słów utworu, zatem ważna jest praca nad zrozumieniem tekstu i odpowiednią wymową.

Ponadto każdy utwór muzyczny, nad którym pracuje się z nauczycielem pozwala szlifować technikę wokalną oraz precyzję intonacji. Instruktor w razie potrzeby uwzględnia na zajęciach ćwiczenia kształtujące słuch i poczucie rytmu. Część zajęć poświęca na ćwiczenia oddechowe, które są podstawą prawidłowego wydobycia dźwięku, a także zwraca uwagę na odpowiednie ułożenie aparatu artykulacyjnego, aby skorygować lub uniknąć wszelkich nieprawidłowości. Podczas zajęć dba o higienę głosu i daje wskazówki do codziennej pracy z głosem i piosenkami.

Najważniejsza misja nauczyciela śpiewu, to podążanie za preferencjami muzycznymi podopiecznych i kierowanie ich w doborze repertuaru, aby mogli oni rozwijać nie tylko technikę wykonawczą, ale również swoją pasję i mogli cieszyć się z każdego zetknięcia z wokalnymi i muzycznymi wyzwaniami.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Studio wokalne 30 min
Studio wokalne 45 min


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również