MAKRAMA (Filia Pogodna)

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

MAKRAMA - magiczna sztuka zaplatania sznurka
Instruktor: Aleksandra Araszkiewicz
Wiek: młodzież 12+, dorośli
Termin zajęć: sobota 10:00-12:00 (zajęcia raz w miesiącu)
Daty zajęć: 1.04. 3.06.
Koszt: 100zł/zajęcia

Uczestnicy zostaną poinformowani o ruchomieniu zajęć po zebraniu minimalnej liczby osób w grupie

Opis zajęć:
Ze splotami makramy jest jak z jazdą na rowerze, na każdego przyjdzie czas :) Jeśli już miałaś/miałeś z nimi do czynienia, zapraszam na zajęcia podczas których udoskonalisz swoje umiejętności. Jeśli nie wiesz jak zacząć przygodę, poznasz podstawowe sploty, a pod moim okiem zaczniesz tworzyć rzeczy wyjątkowe oraz coraz ciekawsze projekty (przedmioty użytkowe i ozdobne, między innymi kwietniki, lampiony, torebki, ozdoby świąteczne i wiele innych). Mam na imię Ola i bardzo mi miło, że chcesz ze mną ruszyć w świat tego szczególnego rękodzieła.

Kontakt ws. sekcji: (22) 100 58 59 | 514 030 741

Instruktor

Aleksandra Araszkiewicz czyli Ola z pappagallo. Z rękodziełem różnego rodzaju miałam szczęście zapoznać się już w dzieciństwie dzięki rodzinnym tradycjom. Haft, szycie na maszynie i wreszcie makrama są stałą częścią mojego życia, chociaż nie jedynym zajęciem. Jako mama trójki dzieci, po pracy zawodowej, staram się wykorzystać każdą "wolną" chwilę na relaks ze sznurkiem czy igłą w ręku :)
Postanowiłam przekazywać zamiłowanie do rękodzieła dalej niż w kręgu rodziny, stąd narodził się pomysł na prowadzenie zajęć. Przez kilka lat z uczestnikami w różnym wieku udało mi się zrobić wiele tematów makramowych, podziwiając jak rosły umiejętności biorących udział i obserwując wzrost zainteresowania rękodziełem (moja misja :) ).

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 11:30
01.10.2022
4 godz. Warszawa,
sala plastyczna ODT POGODNA
2 sb, 11:30
05.11.2022
4 godz. Warszawa,
sala plastyczna ODT POGODNA
3 sb, 11:30
03.12.2022
4 godz. Warszawa,
sala plastyczna ODT POGODNA
4 sb, 11:30
07.01.2023
4 godz. Warszawa,
sala plastyczna ODT POGODNA
5 sb, 11:30
04.03.2023
4 godz. Warszawa,
sala plastyczna ODT POGODNA
6 sb, 10:00
01.04.2023
2 godz. Warszawa,
sala plastyczna ODT POGODNA
7 sb, 10:00
03.06.2023
4 godz. Warszawa,
sala plastyczna ODT POGODNA

Recenzje

Zajęcia spełniają moje wszelkie oczekiwania: pełny relaks, spokój, rozwijanie umiejętności manualnych...i mogłabym tak wymieniać w nieskończoność 😃 Czuję się w pełni zaopiekowana w każdej sferze i tej mentalnej i tej artystycznej. A nasza prowadzącą, Ola, to poprostu Anioł, pełna spokoju, harmonii i do tego taassssska zdolna. Świetnie przekazuje swoją wiedzę, ma dar do stwarzania z każdych zajęć osobnej historii, dbając nie tylko o nasz warsztat artystyczno-duchowy, który dzięki Niej rozwijamy, ale także o takie detale jak np. wygląd naszej sali do zajęć: zawsze są piękne dekoracje, świeczki, przyjemny zapach z dyfuzora (uwielbiam to)…no i kawka, herbatka, meliska i jakieś ciasteczko też są z Nami 🤪 Ola jest zawsze przygotowana do zajęć: spędza sporo czasu przed każdym naszym spotkaniem, żeby zabezpieczyć nas od strony artystycznej: nigdy nikomu jeszcze nie zabrakło sznurka, jak kolwiek to brzmi, ha ha... Jestem trochę zdziwiona, że tak mało osób uczęszcza na te zajęcia. Uwierzcie, to co my tam robimy to przechodzi najśmielsze i wyobrażenia. Nie mogłam uwierzyć w to, że sama zrobiłam makramę do pokoju Synka, torebusię, anioła, a teraz mamy w planach wykonanir łapacza snów. Polecam bardzo i gorąco Wszystkich zachęcam! Spróbujcie! Jak już przyjdziecie raz na zajęcia do Oli, to nie będziecie chcieli przestać. To jest mega uzależniające, ale to dobre uzależnienie. Do tego Panie w Ośrodku Kultury zawsze mile, uśmiechnięte i bardzo pomocne. Jednym słowem PROFESKA ♥️ Chcesz osiągnąć spokój, oczyścić umysł, oderwać się od codziennych spraw, schować na parę godzin komórkę głęboko do plecaka i nie mieć ochoty sprawdzić, czy przyszła jakaś kolejna wiadomość, a przede wsxystkim przez jakiś czas pomyśleć uwaga "o niczym" (mega trudne w dzisiejszych czasach), to polecam Makramę z Olą 😃 A i jeszcze jedno: nikt mi nie kazał tego napisać 🤪 to szczera prawda. Z A P R A S Z A M.
Beata L.
23.03.2023 09:12

Inni klienci oglądali również