Lista zajęć Magdalena Dydo Grupa musicalowa "Phantasia" dla młodzieży i dorosłych w "Portierni"

Grupa musicalowa "Phantasia" dla młodzieży i dorosłych w "Portierni"

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Jeśli masz 16-35 lat, śpiewasz lub chciałbyś zacząć pracować nad swoim głosem zarówno solo jak i w zespole - zapraszamy na zajęcia!

Zajęcia mają na celu stworzenie zespołu, który będzie pracował nad stworzeniem spektakli muzycznych o charakterze musicalowym. Młodzieżowa grupa musicalowa, to inicjatywa mająca na celu rozwijanie pasji oraz profesjonalną pracę nad głosem. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, uczestnicy doskonalą swoje umiejętności aktorskie, wokalne i choreograficzne (emisja głosu, dykcja, interpretacja tekstu, blocking scen, taniec), poznają też od kulis aspekty techniczne związane z organizacją i działalnością teatru muzycznego (oświetlenie, udźwiękowienie, charakteryzacja, garderoba, rekwizytornia itp.). Przygotowania zwieńczone będą wystawieniem kompletnego musicalu, a także realizacją koncertów okolicznościowych w DK Portiernia.

Zajęcia będą obejmować: etiudy aktorskie, ruch sceniczny, emisję głosu i dykcję, oraz ćwiczenia wokalne – kształcenie głosu zarówno indywidualnie, jak i zespołowo.

Grupa musicalowa "Phantasia" regularnie prezentuje swoje umiejętności w czasie licznych wydarzeń organizowanych przez Dom Kultury „Poriternia”.

Musicalowa grupa młodzieżowa (15+)
Cena: 120 zł/miesiąc/osoba (spotkania raz w tygodniu)
Czas trwania: 180 minut
Termin: piątki w godz. 17:00-20:00

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również