Lista zajęć Edyta Ciechomska ONLINE Zajęcia wokalne indywidualne z p. Ciechomską

ONLINE Zajęcia wokalne indywidualne z p. Ciechomską

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

**Zajęcia indywidualne online za pośrednictwem platformy ZOOM startujemy 7 maja 2020 r.

W programie nauczania m.in. ćwiczenia emisyjne, doskonalenie poczucia rytmu, kształcenie pamięci muzycznej i słuchu, praca nad oddechem, dykcją. Pracujemy też nad interpretacją tekstu piosenki, uczymy się wybierać piosenki odpowiadające naszej osobowości – jednym słowem przygotowujemy się do występów scenicznych.

**czwartki godz. 14.00 -18.00, piątki godz. 13.00-17.00 godz. do ustalenia z intruktorem

**opłata 80 zł/m-c (1 x 45 min.)

**Zapisując się na zajęcia trafiają Państwo w pierwszej kolejności na listę rezerwową. Prosimy czekać na kontakt z instruktorem.

Instruktor Edyta Ciechomska - jest laureatką krajowych i międzynarodowych konkursów wokalnych, m. in: Adama Didura w Bytomiu, Stanisława Moniuszki w Warszawie (nagroda specjalna Marty Ptaszyńskiej za wykonanie utworu współczesnego), Antoniego Dworzaka w Karlovych Varach(Czechy) oraz Jaume'a Aragalla w Torroelli de Montgri (Hiszpania). W roku 1996 z rąk Franco Corellego oraz Fedory Barbieri otrzymuje wyróżnienie dla najlepszej artystki młodego pokolenia. Koncertuje m.in. z orkiestrami Filharmonii Narodowej w Warszawie, zespołami Filharmonii Zielonogórskiej, Rzeszowskiej, Jeleniogórskiej, Krakowskiej, Śląskiej, Orkiestrą Koncertową Wojska Polskiego. Jest gościem specjalnym Krzysztofa Pendereckiego w Łańcucie. Śpiewa w USA, Niemczech, Holandii, Austrii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii, Czechach. Nagrywa dla Radia i Telewizji, a jej jedna z 3 płyt będąca zapisem koncertu zorganizowanego w Studiu Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie zdobywa status platynowej. Jej repertuar jest bardzo zróżnicowany. Doskonale sprawdza się zarówno w partiach operowych, jak i operetkowych, musicalowych oraz pieśniach. Chętnie także sięga po znane standardy muzyki jazzowej i filmowej.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również