Lista zajęć Angelika Paradowska TEATR TAŃCA "SFERA" - Vogla

TEATR TAŃCA "SFERA" - Vogla

Kategoria

taniec / współczesny

Opis

Nazwa zajęć TEATR TAŃCA "SFERA"
Prowadzący A.CHAŁUBEK/A.PARADOWSKA
Wiek (11-18 LAT)
Koszt 170 zł
Dzień i godzina: piątek 19.00-20.30

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, warsztatach filmowych oraz na zajęciach: Sprytne główki, Wilanowski Uniwersytet Malucha, Wilanowskie Kobiety Śpiewają, Teatr Mistrzów Życia, Klub Fotograficzny CKW, Taniec w kręgu, Teatr Międzypokoleniowy, Zumba Gold, ceramika oraz warsztatach cyklicznych.


TEATR TAŃCA "SFERA"
Innowacyjny projekt dla młodzieży prowadzący do powstania spektaklu teatru tańca. Będzie to połączenie kunsztu aktorskiego z technikami tańca współczesnego, jazzowego oraz klasycznego z wykorzystaniem przyborów gimnastyki artystycznej (wstążki, piłki, obręcze. Chcemy, by młodzież mówiła o rzeczach dla nich ważnych, dlatego też dodatkowo młodzi adepci sztuki wezmą czynny udział w powstawaniu scenariusza do przygotowywanego spektaklu teatru tańca.

W czasie cyklu prób, oprócz doskonalenia techniki tańca, skupimy się na odkrywaniu siebie poprzez ruch. Wykorzystując m.in. metodę improwizacji, będziemy pracować nad znaczeniem swojego ciała w przestrzeni, świadomością swoich gestów. Zgłębimy tajniki pracy aktorskiej oraz wykreujemy unikatowe postaci, poznając różne techniki pracy nad rolą.

ANGIES PRODUCTION, czyli Angelika Chałubek i Angelika Paradowska to wielopłaszczyznowy duet artystyczny. Tworzymy własne projekty, współpracujemy z wieloma artystami i instytucjami, prowadzimy warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Działamy zarówno w przestrzeni teatralnej, jak i filmowej. Mamy na swoim koncie wiele autorskich projektów (m.in. „ZET”, „Mam na imię Alicja, a to moi przyjaciele”, „Przygody Psa Dziamdziama”). W swoich projektach głównie posługujemy się metodą dramy, która w naszym przekonaniu stanowi podstawę metodyki pracy aktora. Chcemy mówić o rzeczach ważnych i trafiać do szerokiego grona widzów. Bardzo ważne jest dla nas również kształcenie młodych ludzi za pomocą sztuki, dlatego nasze projekty kierujemy do różnych grup wiekowych.

Angelika Chałubek - aktorka teatralna i filmowa oraz reżyser. Ukończyła Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, dodatkowo posiada certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie dramy i teatru zaangażowanego społecznie. Ma na swoim koncie kilkanaście produkcji teatralnych oraz filmowych, m.in. „Na wspólnej“, „Diagnoza“, „Klinga“, „Ubik“, „Dotka, zebra w kropki”. Zdobywczyni Ogólnopolskiego Grand Prix za monodram „FADE OUT“. Pomysłodawczyni i twórca spektaklu „ZET” na podstawie opowiadań Julii Fiedorczuk pod opieką artystyczną aktora Waldemara Obłozy. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie współpracuje z wieloma instytucjami artystycznymi.

Angelika Paradowska - aktorka, tancerka, choreograf. Absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Ukończyła szkolenie w zakresie dramy oraz teatru zaangażowanego społecznie. Od dziecka trenowała gimnastykę artystyczną. W tym czasie wielokrotnie zdobyła tytuł Mistrzyni Polski oraz reprezentowała kraj na Mistrzostwach Europy i Świata. Ma na swoim koncie kilkanaście spektakli na deskach teatrów w całej Polsce(m.in. „Hallo Szpicbródka w Teatrze Syrena w Warszawie, „Bracia Dalcz i S-ka” w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie czy „Operetka” w Warszawskiej Operze Kameralnej). Współpracowała również przy produkcjach filmowych oraz teatralnych jako choreograf (m.in. „Pan T.” „Usta usta”, „ZET”, „Dotka, zebra w kropki”). Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie współpracuje z wieloma instytucjami artystycznymi.

Recenzje

Córka jest bardzo zadowolona. Miła atmosfera, fajne zajęcia. Widziałam występ grupy i był na wysokim poziomie, dopracowany. Uważam, że warto było posłać córkę na zajęcia.
Katarzyna M.
01.02.2023 18:59

Inni klienci oglądali również