Lista zajęć Łukasz Depa Step Up/Commercial Dance - Kolegiacka

Step Up/Commercial Dance - Kolegiacka

Kategoria

taniec / współczesny

Opis

Nazwa zajęć: Step up/commercial dance
Instruktor: Katarzyna Kwiatkowska - Break Away
Wiek: 10-15 lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek: 17:30-18:30
Koszt: 140 zł / mc (1xtyg)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w Regulaminie zajęć.

Opis zajęć:
Bardzo energetyczne zajęcia dla dzieci i nastolatków, którzy myślą o tańcu. Step Up to grupa w której poznasz kroki i elementy najpopularniejszych układów choreograficznych znanych z teledysków i sceny. Podczas zajęć zapewniamy kompleksową rozgrzewkę od stóp do główy, naukę pozycji jazzowych takich jak szenke, pike oraz techniki hip-hopowej m.in. bans i smerf , ponasz taneczne trendy i kroki!. Zajęcia uczą podstaw różnych stylów tańca, kształtują muzykalność, rozwijają świadomość ciała, poprawiają sprawność ruchową oraz pozytywnie wpływają na funkcjonowanie w grupie rówieśników. Zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb uczestników, tak by mogli w świetnej atmosferze odkrywać i rozwijać taneczną pasję, a powstały zespół będzei mógł prezentować swoje umiejętności na imprezach plenerowych, uroczystościach i turniejach tańca.

Instruktor:
Tancerka, wykwalifikowana instruktorka i choreografka z fantastyczną wyobraźnią. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku czterech lat. Specjalizuje się w takich stylach tańca jak: show dance, jazz, taniec współczesny, hip hop i high heels. Na swoim koncie wiele sukcesów w zawodach ogólnopolskich, europejskich i światowych organizowanych przez World Artist Dance Federation. Prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych, stawiając jednocześnie na naukę i świetną zabawę, zaś w tworzonych choreografiach – na oryginalność. Dzięki indywidualnemu podejściu do uczniów potrafi każdego zmotywować do pracy, a jej podopieczni trenują z entuzjazmem. Jak sama mówi – „możliwość uczenia i dzielenia się z innymi swoją pasją, daje mi ogromną radość”.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji