Lista zajęć Agnieszka Piotrowska Zespół Wokalny "Decybele"

Zespół Wokalny "Decybele"

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zajęcia wokalne, teatralne i taneczne dla osób z dobrym słuchem muzycznym i poczuciem rytmu.
Uczymy się śpiewania na głosy, doskonalimy warsztat wokalny, pracujemy nad emisją głosu i dykcją oraz pracujemy ciałem nad techniką ruchu scenicznego. Budujemy pewność siebie poprzez działanie w grupie, rozwijamy umiejętność współpracy w zespole, a także przygotowujemy występy sceniczne. Najbardziej zaawansowane grupy pracują nad spektaklami muzycznymi.

"Decybele" to:
● młodzieżowy zespół wokalny
● dobra muzyka, ciekawe, nowoczesne aranżacje wokalne,
● praca nad piosenką/autorskim spektaklem muzycznym,
● rozwój wokalny, teatralny i taneczny

Dla kogo?
Dla dobrze słyszących, uzdolnionych wokalnie, z poczuciem rytmu.

Co to daje?
Uczy śpiewania na głosy (trudna, ale bardzo przyjemna umiejętność). Doskonali warsztat wokalny, gdyż na zajęciach pracujemy nad techniką wokalną, emisją głosu i dykcją. Buduje pewność siebie poprzez działanie w grupie. Rozwija umiejętność współpracy w zespole oraz indywidualne umiejętności wokalne, taneczne i teatralne. Daje obycie ze sceną w trakcie prób, występów wokalnych i wystawiania spektakli teatralnych.

I co?
Jeśli lubisz śpiewać nie wahaj się – przyjdź koniecznie. Pierwsze zajęcia są dla każdego formą przesłuchań. Po nich dowiesz się czy już czas na Ciebie żebyś do nas dołączył i w której grupie najlepiej się rozwiniesz.

Instruktorzy oraz ich funkcje:

Agnieszka Piotrowska-Hajduk - instruktor wokalny, założycielka zespołu, aranżerka, osoba decydująca o przydziale do konkretnej grupy.

Piotr Hajduk - instruktor warsztatów wokalno-teatralnych, aranżer, realizator nagrań.

Gieorgij Puchalski - instruktor warsztatów tanecznych, choreograf.

Bartosz Mazur - instruktor warsztatów teatralnych, reżyser.

Uwaga! O ostatecznej przynależności do grupy decyduje prowadząca zajęcia wokalne – Agnieszka Piotrowska-Hajduk. Zmiana grupy jest możliwa w trakcie sezonu.

Instruktor

Kompozytorka, wokalistka, nauczyciel śpiewu. Jej pasją jest śpiewanie na głosy. W 2010 roku założyła DECYBELE. Z młodzieżą z zespołu pracuje nad piosenkami w nowych aranżacjach wokalnych, ale i nad spektaklami muzycznymi. Doświadczenie zdobywała w teatrach muzycznych. W warszawskim teatrze Roma pracowała jako wokalistka oraz asystent kierownika muzycznego zajmujący się przygotowywaniem spektakli muzycznych, takich jak: „Crazy For You”, „Akademia Pana Kleksa” oraz „Koty”. Śpiewała m.in. w musicalach: „Fame”, „Crazy For You”, „Grease”, „Piotruś Pan”,” Miss Sajgon”, „Koty”, w spektaklu „Kofta” oraz w rock-operze „Krzyżacy”. Przez kilka lat prowadziła zajęcia wokalne w studio artystycznym Metro oraz na różnego rodzaju warsztatach artystycznych. Jest autorką muzyki m. in. do spektaklu „Hejt MADE”. Współtworzyła W.W.W. czyli Wyjątkowe Warsztaty Wokalne oraz Warsztaty Artystyczne “Poza schematem”.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również