Lista zajęć Mariusz Kosylak W zdrowym ciele zdrowy duch

W zdrowym ciele zdrowy duch

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

W zdrowym ciele zdrowy duch - poniedziałek - 11.00 -12.30
Mariusz Kosylak animator działań rekreacyjnych. Pedagog zdrowia i wychowania fizycznego. Instruktor, trener piłki nożnej z wieloletnim stażem w Football Academy Kielce, Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz Akademii Piłkarskiej UKS Mazovia Tomaszow Mazowiecki. Posiada licencję trenerską UEFA B. Z zespołami dziecięcymi osiąga sukcesy na szczeblu wojewódzkim. Jest organizatorem Ligii i Grand Prix w tenisie stołowym a także Akademii Małego Tenisisty.

Zajęcia, których głównym założeniem jest rozciąganie wszystkich partii mięśni, wzmocnienie ich. Uczestnik staje się bardziej gibki, zwinny i wytrzymały. Pracujemy nad precyzją każdego ruchu, aby był on efektywny dla organizmu.
Maks: 12 uczestników
Wiek: seniorzy
Cena: 50 zł/msc
Formą opłaty za zajęcia jest miesięczny ryczałt, o stałej wysokości, niezależnie od ilości dni zajęciowych w danym miesiącu.

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Absolwent Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. J Kochanowskiego w Kielcach. Pedagog zdrowia i wychowania fizycznego. Instruktor, trener piłki nożnej, animator działań rekreacyjnych.

Recenzje

brak recenzji