Chór

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zajęcia: (zajęcia w grupie) poniedziałek g. 18.00-21.00
(zajęcia indywidualne) czwartek g. 19.30-21.00

Opłata za miesiąc: 120 min/1xtyg - 100 zł

Zajęcie dedykowane osobą śpiewającym lub tym które chcą zacząć śpiewać.
Zajęcia będą obejmowały:

  • teoretyczne podstawy umożliwiające czytanie nut i nauka nut w stopniu niezbędnym do odczytania i opanowania materiału muzycznego, przygotowanie emisyjne i ustawienie głosu, z dużym naciskiem na indywidualne podejście do każdego członka zespołu
  • zajęcia w grupach reprezentujących poszczególne głosy: soprany, alty, tenory, basy lub głosy męskie i oddzielnie żeńskie
  • właściwa próba chóru - całego zespołu

Repertuar będzie obejmował utwory klasyczne, aranżacje muzyki filmowej i odpowiednio dobrane kompozycje reprezentujące nurt muzyki popularnej.
Celem będzie tu zapoznanie wykonawców z różnym repertuarem, o różnym stopniu trudności i w różnych stylistykach oraz przygotowanie programu umożliwiającego występy przed publicznością.

Miejsce zajęć: Artystyczny Dom Animacji, ul. ks. J. Chrościckiego 14
tel.: 22 863 79 81
e-mail: [email protected]

- Zapisy od 4 września
- Zajęcia rozpoczną się po utworzeniu grupy
- O terminie rozpoczęcia zajęć poinformujemy Państwa sms-em

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby kontynuujące zajęcia.
3. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
4. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Instruktor

Kompozytor, pianista autor muzyki symfonicznej, kameralnej, elektronicznej i filmowej, granej w ponad 60 krajach. Pracuje również jako producent muzyczny i music supervisor. Jest członkiem Polskiej Akademii Filmowej. Studiował improwizację u Szabolcsa Esztenyi oraz fortepian w klasie wybitnej pedagog Anny Żurawlew, uczennicy prof. Jerzego Żurawlewa twórcy i pomysłodawcy Konkursu Chopinowskiego, oraz spadkobiercy w prostej linii tradycji chopinowskiej, dzięki studiom u Aleksandra Michałowskiego, który kształcił się u Karola Mikulego, ucznia i pierwszego wydawcy Fryderyka Chopina. Studiował muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie u takich profesorów, jak: Marcel Erigina (fortepian), Kazimierz Szymonik (dyrygentura) oraz Marian Sawa (organy, improwizacja i kompozycja).

W latach (2000 – 2019) współpracował przy wielu produkcjach filmowych jako kompozytor, producent muzyczny i music supervisor m.in. przy takich tytułach jak: “The Bait”, “A dalmations point of view”, “I’II find you” gdzie współpracował z najwybitniejszymi Oskarowymi twórcami takimi jak Jan A. P. Kaczmarek, Michael Minkler, David S. Ward czy aktorami takimi jak: Faye Danawaye, Connie Nielsen, Stellan Skarsgard czy Stephen Dorff.

Nagrał 9 albumów między innymi z takimi wytwórniami jak: Sony/ATV – “Softer Edges” 2004 r.; Universal – “A touch of light” 2013 r.; Bovinkon LLC – “Chinese Impressions” 2019 i “I’II find you” płyta ukaże się w 2021 r. jest to muzyka filmowa gdzie obok utworów Jana A. P. Kaczmarka znajdują się kompozycje Chrisa Rafaela Wnuka, obaj kompozytorzy byli również producentami muzycznymi wydawnictwa.

Obecnie komponuje muzykę symfoniczną, kameralną i elektroniczną. Został sklasyfikowany na 4 miejscu na świecie w kategorii muzyka klasyczna w rankingu ReverbNation, jednego z największych i najbardziej opiniotwórczych portali muzycznych na świecie. W 2011 r. piosenka z muzyką kompozytora pt. “Rospberry Vally” przez trzy tygodnie znajdowała się na pierwszym miejscu w Kategorii najlepszy utwór jazzowy na świecie w ranking portalu Myspace, a sam kompozytor znalazł się na 4 miejscu jako najlepszy jazzowy wykonawca na świecie. W 2013 r. autorska płyta "A touch of light" dystrybuowana w ponad 50 krajach, znalazła się w Indiach w 20-ce najlepszych płyt zagranicznych.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również