Lista zajęć Edyta Ciechomska ZAJĘCIA WOKALNE INDYWIDUALNE

ZAJĘCIA WOKALNE INDYWIDUALNE

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

W programie: kształtowanie techniki wokalnej przez ćwiczenia emisyjne, doskonalenie poczucia rytmu, kształcenie pamięci muzycznej i słuchu, praca nad oddechem, dykcją, praca z mikrofonem i nauka zachowań scenicznych. Pracujemy też nad interpretacją tekstu piosenki, uczymy się wybierać piosenki odpowiadające naszej osobowości – jednym słowem przygotowujemy się do występów scenicznych.

Dzień: czwartek, piątek, sobota

Godzina rozpoczęcia:
czwartek od godz. 14.00
piątek od godz. 12.00
sobota od godz. 10.00

Godzina do ustalenia z instruktorką

Czas zajęć:
1 x 60 min

Opłata: 160 zł/mc 1 x w tyg.

I zajęcia w roku 2022: 8 września (czwartek)

Instruktorka Edyta Ciechomska jest laureatką krajowych i międzynarodowych konkursów wokalnych, m. in: Adama Didura w Bytomiu, Stanisława Moniuszki w Warszawie (nagroda specjalna Marty Ptaszyńskiej za wykonanie utworu współczesnego), Antoniego Dworzaka w Karlovych Varach (Czechy) oraz Jaume'a Aragalla w Torroelli de Montgri(Hiszpania). W roku 1996 z rąk Franco Corellego oraz Fedory Barbieri otrzymała wyróżnienie dla najlepszej artystki młodego pokolenia. Koncertuje m.in. z orkiestrami Filharmonii Narodowej w Warszawie, zespołami Filharmonii Zielonogórskiej, Rzeszowskiej, Jeleniogórskiej, Krakowskiej, Śląskiej, Orkiestrą Koncertową Wojska Polskiego.
Śpiewa w USA, Niemczech, Holandii, Austrii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii, Czechach. Nagrywa dla Radia i Telewizji, a jej jedna z 3 płyt będąca zapisem koncertu zorganizowanego w Studiu Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie zdobywa status platynowej. Jej repertuar jest bardzo zróżnicowany. Doskonale sprawdza się zarówno w partiach operowych, jak i operetkowych, musicalowych oraz pieśniach. Chętnie także sięga po znane standardy muzyki jazzowej i filmowej.

1.Każda osoba zapisująca się na zajęcia automatycznie trafia na listę rezerwową.
2.O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
3.Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
czwartek
piątek
sobota


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Wysoki profesjonalizm i duża wiedza w zakresie prowadzonych zajęć, dodatkowo wspaniały nauczyciel śpiewu i wspaniały człowiek.
Natalia F.
27.12.2022 12:45

Inni klienci oglądali również