ABC GITARY - GRUPOWE

Opis

Zajęcia są adresowane do osób rozpoczynających naukę gry na gitarze. Pierwsze proste ćwiczenia i utwory do podkładów muzycznych według sprawdzonego autorskiego programu. Grupy dobrane są według wieku uczestników: 10-12 lat, grupa młodzieżowa oraz grupa osób dorosłych.

Dzień: poniedziałek, wtorek

**Godzina i dzień zajęć do ustalenia z instruktorem***
tel. 604 321 327

Czas zajęć:
1 x 45 min.; 1 x 60 min.

Opłata: 170 zł/mc 1 x w tyg. 60 min. zajęcia grupowe (max 5 osób w grupie)

Instruktor Tomasz Szczepaniak
wykształcony muzyk pedagog z ponad 20 letnim doświadczeniem, gitarzysta z bogatą praktyką wykonawczą, nauczyciel szkół prywatnych oraz ośrodków kultury, wykładowca warsztatów muzycznych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Jego uczniowie z powodzeniem zdawali egzaminy do szkół muzycznych oraz na wyższe studia muzyczne. Jako muzyk/pedagog współpracował na stałe z filharmoniami, ośrodkami kultury oraz teatrami muzycznymi, a także z gwiazdami jazzowej i popowej polskiej muzyki estradowej. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany na festiwalach i konkursach muzycznych: m.in.: dwie Złote Tarki na Old Jazz Meeting Złota Tarka, Jazz nad Odrą, Swingin Saxonia (Niemcy) i inne.
Jego gitary można usłyszeć na wielu płytach CD.

"Ze względu na duże zainteresowanie powstaje dodatkowa grupa ABC Gitary - dzień i godzina do ustalenia. Prosimy po zapisaniu się na zajęcia oczekiwać na kontakt ze strony instruktora zajęć w celu ustalenia szczegółów."

  1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
  2. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
  3. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również