GRA NA GITARZE

Opis

Nauka gry na gitarze to bardzo ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu. Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z zapisem nutowym utworów na gitarę, nauczą się prostych melodii na strunach wiolinowych i basowych. Będą stopniowo wprowadzani w różne techniki gry. Zapoznają się z podstawowymi akordami, w dalszym toku nauki także akordami barowymi. Będą doskonalić bicia gitarowe oraz akompaniować do piosenek.
Gra na gitarze doskonale wpływa na rozwój muzykalności, poczucia rytmu, kształci także koordynację ruchową, pamięć, koncentrację i wyobraźnię.

Zajęcia odbywają się w grupach dwu-trzyosobowych.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży (7-18 lat):
Poniedziałek, 15.00-15.50; 16.00-16.50; 17.00-17.50;

Zajęcia dla dorosłych:
Poniedziałek, 18.00-18.50; 19.00-19.50;

Instruktor: Magdalena Słoma
Opłata: 180zł /miesiąc - 30 minut

Zapisy drogą mailową: [email protected] lub osobiście w siedzibie filii WCk Marysin, ul. Korkowa 119/123

Instruktor

Urodziłam się w Złotowie, woj., wielkopolskie. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Wychowanie Muzyczne na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Studiowałam również Filologię Germańską – studia licencjackie na Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam też wiele kursów i szkoleń, między innymi z muzykoterapii.

Od prawie 20 lat mieszkam w Otwocku. Jako instruktor gry na gitarze pracuję od lat kilkunastu, najpierw w Klubie Kultury „Marysin”, obecnie w Wawerskim Centrum Kultury Filia Marysin. Przez lata pracy zdobyłam cenne doświadczenie w nauczaniu gry na gitarze. Do każdego ucznia staram się podchodzić indywidualnie, stopniowo wprowadzając w techniki gry. Zapoznaję uczniów z zapisem nutowym, tabulaturą oraz chwytami gitarowymi. Moimi uczniami są dzieci od 6 – 7 roku życia, młodzież oraz dorośli.

Pracuję również jako nauczyciel języka niemieckiego. Prywatnie jestem żoną i mamą. Lubię spędzać czas z rodziną, podróżować, gotować, chodzić do kina oraz na koncerty.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również