Lista zajęć Adam Miłosz Klasa pianina. Adam Miłosz - Kolegiacka

Klasa pianina. Adam Miłosz - Kolegiacka

Opis

Nazwa zajęć: Klasa pianina - nauka gry na pianinie (zajęcia indywidualne)
Prowadzący: Adam Miłosz
Wiek: 7+ lat
Dzień i godzina zajęć:
poniedziałek, godz. 13:30-18:00,
czwartek, godz. 12:30-16:00,
Koszt: 190 zł miesięcznie (1 lekcja = 30 min.)

Zniżka nie obowiązuje.

Zapis przez stronę strefazajec.pl nie jest jednoznaczny z przyjęciem dziecka na zajęcia. W celu potwierdzenia zapisu konieczny jest kontakt z instruktorem. Dane kontaktowe będą sukcesywnie udostępniane w miarę napływania zgłoszeń. Lekcja trwa ok. 30 min. Terminy zajęć są ustalane indywidualnie z instruktorem.

Opis zajęć:
Jestem pianistą, klawiszowcem, kompozytorem i realizatorem studyjnym. Po dyplomie w szkole muzycznej II st. w Warszawie brałem udział w wielu projektach muzycznych, koncertując i nagrywając płyty, których często byłem również producentem i realizatorem. Jestem również autorem opracowań nutowych bardzo wielu współczesnych polskich piosenek na zamówienie ich autorów. Uwielbiam „malować” dźwiękami, odkrywać ukryte harmonie. Czekam na Ciebie, bo ich odkrywanie to niesamowita frajda, którą razem można się cieszyć.
Zapraszam na zajęcia fortepianu – podstawy, harmonia, kształcenie słuchu, zapis nutowy, utwory klasyczne i najogólniej pojmowana rozrywka w oparciu o indywidualne zainteresowania ucznia. Na moich zajęciach nie będzie niepotrzebnego stresu i egzaminów, tylko zabawa muzyką.

Instruktor

Recenzje

Eliana B.
21.09.2023 14:49

Inni klienci oglądali również