Lista zajęć Mateusz Bartosiewicz Perkusja - lekcje gry na perkusji

Perkusja - lekcje gry na perkusji

Opis

Podczas zajęć z nauki gry na perkusji uczestnik pozna techniki trzymania pałek perkusyjnych, nauczy się rozróżniać wartości rytmiczne, będzie mógł zanalizować styl gry ulubionego perkusisty i wiele innych zagadnień związanych z nauką.

Termin:
wtorki, środy, czwartki, piątki w godz. 12:00-20:00 – lekcje ustalane indywidualnie

Koszt:
100 zł za 60 minutową lekcję
90 zł za 60 minutową lekcję ze zniżką
80 zł za 45 minutową lekcję
72 zł za 45 minutową lekcję ze zniżką

Kontakt:
Ewa Świetlik ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątkuw przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Mateusz Bartosiewicz - Perkusista pochodzący z Sejn. Od 2008 roku współpracujący z Ośrodkiem „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” w Sejnach, gdzie rozpoczął naukę gry na perkusji. Swoje pierwsze kroki na instrumencie stawiał pod okiem jazzmana Mariana Szaryńskiego w zespole Marych River Brass Band, grając Jazz nowoorleański. Muzyk ciągle poszukujący i inspirujący się wieloma gatunkami muzycznymi: od muzyki etnicznej, klezmerskiej, bałkańkiej oraz folku, przez rock (lat 60′, 70′ i 80′) oraz muzykę alternatywną, po jazz, free jazz i impro, a także muzyką filmową.

Od 2010 roku członek Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego, wraz z którą miał przyjemność grać na wielu festiwalach (m.in.: Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie, Festiwal EUFONIE, Solidarity of Arts, Wschód kultury – Inne Brzmienia w Lublinie, Festiwal Ad Libitum, Warszawa Singera oraz Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie) i współpracować z takimi muzykami jak: David Krakauer, Frank London, Michael Alpert – koncerty i nagrania płyty; Evan Parker – koncert; Mikołaj Trzaska – koncerty i współpraca przy nagrywaniu soundtracku do filmów Wojciecha Smarzowskiego pt. „Wołyń” oraz „Kler”; Raphael Rogiński- koncerty i nagrania płyty; Mark Sanders; Tim Daisy; Paul Brody; Steve Swell; Giridhar Udupa; Jashua Abrams; Marcin Masecki; Wacław Zimpel; Mike Majkowski; Radosław Nowicki i wielu innych.

Muzyk kojarzony z warszawską sceną muzyczną po przez składy: 3275kg ORCHESTRA i Ethno Orchestra – powołane przez Macieja Trifonidisa, Moonzibar – będący kolektywem trójki różnych osobowości, z których powstał mroczny i transowy indie rock oraz Fleudelis – skład grający muzykę średniowieczną i renesansową, ze współczesną energią. Najnowszym projektem muzycznym, przy którym współpracuje jest zespół założony przez młodego instrumentalistę i kompozytora Noums’a Dembele, pochodzącego z Burkina Faso, grającego na Balafonie, Korze i Ngoni. Zespół kreuje muzykę inspirowaną brzmieniami Afryki, jednak przefiltrowaną przez osobowości każdego z muzyków, tworząc nowe, współczesne i bardziej europejskie brzmienie. DO USŁYSZENIA!

Od roku 2017 prowadzi zajęcia nauki gry na perkusji oraz instrumentach perkusyjnych (w Bemowskim Centrum Kultury w Warszawie oraz Muzycznym ABC w Podkowie Leśnej), a także zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych – w przedszkolach i żłobkach.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Perkusja - wrzesień 2022


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Bębnienie z Mateuszem to sama przyjemność. Super atmosfera. Jeśli chcesz odpocząć po dniu/tygodniu pracy, szkoły to lekcje gry na perkusji idealnie się do tego nadają. Każdy może tutaj znaleźć swoje tempo nauki, poziom zaawansowania. Tutaj nie robi się nic na siłę! Czysta muzyka, perkusja i relaks! polecam!
Jan G.
01.03.2023 12:46
Znakomite zajęcia prowadzone przez Profesjonalistę. Pan Mateusz bardzo swobodnie łaczy podejscie do nauki na perkusji z czerpaniem przyjemnosci z gry na instrumencie. Kazda lekcja jest merytorycznym doswiadczeniem, ktore nie tylko podnosi umiejestnosci z gry ale przedewszystkim otwiera glowę i pozwala cieszyc się gra. Polecam nie tylko dla tych najmniejszych:)
Janek K.
09.01.2023 14:47
Bardzo polecam! Mateusz jest świetnym nauczycielem, wesołym, spokojnym i cierpliwym. Ma niesamowity słuch i talent. Potrafi każdego nauczyć grać. Zajęcia z nim to sama przyjemność!
Katarzyna S.
28.12.2022 10:12
Trafiłem na Mateusza zupełnie przypadkiem, podczas spaceru po Parku Górczewska, kiedy rozkładał bębny przed festynem organizowanym przez Urząd Dzielnicy Bemowo. Zamieniliśmy kilka słów - oczywiście o bębnach - po których wiedziałem, że chcę poćwiczyć bębnienie pod jego okiem. W chwili obecnej jestem po kilku zajęciach i z pełną odpowiedzialnością polecam zajęcia prowadzone przez niego. Jest to muzyk, który wyśmienicie tłumaczy i pokazuje trudne elementy gry na perkusji, wymyśla ćwiczenia ułatwiające pokonanie swoich barier i co najważniejsze uczy grać do muzyki, której słucha uczestnik. Ja dzięki niemu okryłem "smaczki" w utworze Pamięć skomponowanego przez zespół Piotr Nowak BAND. Świetny nauczyciel, zawsze uśmiechnięty, niezwykle pomocny i potrafiący dodawać skrzydeł nawet jak coś nie wychodzi. Dla mnie ważne jest również to, że zajęcia prowadzi przy użyciu dwóch zestawów perkusyjnych, więc można na żywo podpatrzeć jak gra konkretny element. Zestawy są bardzo dobrze zestrojone i wytłumione, więc dźwięk jest pierwsza klasa. Normalnie nie piszę recenzji, ale dla Mateusza zrobiłem wyjątek ;-). Koniecznie spróbujcie lekcji z nim a na pewno zaczniecie grać w punkt.
Piotr K.
13.12.2022 13:16
Rewelacyjne zajęcia z rewelacyjnym instruktorem! Mateusz to ocean cierpliwości z ogromną wiedza, poczuciem humoru i super podejściem do nauczania. Nieważne czy masz 7 czy 77 lat - na pewno będziesz zadowolon_ z zajęć :)
Magdalena W.
18.08.2022 16:43
Świetne zajęcia! Pan Mateusz jest bardzo cierpliwy, pomocny, zawsze uśmiechnięty, na każdego ucznia znajdzie sposób. Mój syn uwielbia te zajęcia. Sala wyposażona w profesjonalny sprzęt. Polecam!
Tytus K.
03.07.2022 20:55
Niesamowity nauczyciel! Cierpliwy, pozytywny, wspierający, z fantastycznym podejściem nawet do opornych uczniów. Polecam z całego serca!
Gaja K.
03.07.2022 11:49
Zajęcia świetne zarówno dla młodych, jak i starych, początkujących i zaawansowanych. Mateusz dostosuje się do każdego tak, aby lekcje były przyjemne - to uczeń wybiera klimaty, gatunki muzyczne i piosenki (jeśli chce). Mając za sobą nieco doświadczenia w graniu na gitarze, pomyślałem, że spróbuję trochę też postukać na perkusji. Od dwóch lat regularnie gram z Mateuszem, jest moc! Polecam każdemu, a wahającym rodzicom dodam, że perkusja rozwija nie tylko poczucie rytmu i słuch muzyczny, ale i ogólną koordynację ruchową nie gorzej niż sport.
Przemek P.
03.07.2022 10:16
Z całego serca polecam zajęcia u Mateusza. Ma świetne podejście do ucznia. Jego lekcje są różnorodne, ciekawe i dostosowane do poziomu ucznia. Cierpliwie wszystko tłumaczy dzięki czemu postępy są widoczne z lekcji na lekcje.
Marta K.
01.07.2022 22:49
Polecam serdecznie kurs perkusyjny z Mateuszem. Lekcje są bardzo dobrze przystosowane do poziomu kursanta, profesjonalnie prowadzone i zróżnicowane (między innymi elementy typowo teoretyczne/techniczne, nauka i ćwiczenia konkretnych piosenek czy improwizacja wraz z podkładem muzycznym dla czystej zabawy). Atmosfera luźna i kameralna - odpowiednia zarówno dla dzieci i dorosłych. Polecam raz jeszcze.
Marcin K.
30.06.2022 15:41
Najlepszy nauczyciel jakiego miał Szymek. Pełen pasji, cierpliwości i z mega fajnym podejściem. Kontakt z nauczycielem super. Zawsze przypomina o zajęciach.
Szymon S.
29.06.2022 20:34
Mateusz to świetny nauczyciel, miły, uprzejmy , bardzo pomocny i cierpliwy. Zajęcie odbywają się w przyjaznej atmosferze. Gdyby wszyscy nauczyciele tacy byli ...🙂
Monika I.
26.06.2022 10:06
bardzo dobre zajecia - polecam!
Stanisław D.
24.06.2022 15:02
Pan Mateusz rewelacyjnie prowadzi zajęcia, ma świetny kontakt z uczniem i zaraża pozytywnością :) Polecamy !
Zuzanna D.
22.06.2022 21:48
Polecam lekcje z Mateuszem każdemu, kto chciałby rozpocząć przygodę z bębnieniem - Mateusz wykazuje się bardzo dużą cierpliwością i zaangażowaniem w prowadzone zajęcia, potrafi też świetnie wyłapać braki i niuanse, które wpływają na ostateczne brzmienie :-)
Piotr P.
22.06.2022 14:14
Zajęcia z p. Mateuszem są SUPER!!! Syn uwielbia te zajęcia i uwielbia prowadzącego. Z tego powodu kupiliśmy perkusję i mamy bębnienie w domu :))) Bardzo gorąco polecam zajęcia z p. Mateuszem i bębnienie w ogóle.
Szymon Z.
21.06.2022 10:57
Pan Mateusz ma wspaniałe podejście do dzieci. Jest cierpliwy, zawsze uśmiechnięty , spokojny co bardzo ceni sobie córka, wszystko wytłumaczy, świetny muzyk. MEEGa Polecam to wyjątkowy człowiek.
LEA B.
05.04.2022 21:24
Leon Ł.
14.02.2022 21:00
Rafał D.
01.02.2022 10:02
Świetny instruktor, potrafiący elastycznie dopasować program lekcji do poziomu i potrzeb uczestnika. Polecam!
Robert L.
28.10.2021 12:57

Inni klienci oglądali również