Lista zajęć Mateusz Bartosiewicz Perkusja - lekcje gry na perkusji

Perkusja - lekcje gry na perkusji

Opis

Podczas zajęć z nauki gry na perkusji uczestnik pozna techniki trzymania pałek perkusyjnych, nauczy się rozróżniać wartości rytmiczne, będzie mógł zanalizować styl gry ulubionego perkusisty i wiele innych zagadnień związanych z nauką.

Termin:
wtorki, środy, czwartki, piątki w godz. 12:00-20:00 – lekcje ustalane indywidualnie

Koszt:
100 zł za 60 minutową lekcję
90 zł za 60 minutową lekcję ze zniżką
80 zł za 45 minutową lekcję
72 zł za 45 minutową lekcję ze zniżką

Kontakt:
Ewa Świetlik [email protected], 506 878 882w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątkuw przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Mateusz Bartosiewicz - Perkusista pochodzący z Sejn. Od 2008 roku współpracujący z Ośrodkiem „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” w Sejnach, gdzie rozpoczął naukę gry na perkusji. Swoje pierwsze kroki na instrumencie stawiał pod okiem jazzmana Mariana Szaryńskiego w zespole Marych River Brass Band, grając Jazz nowoorleański. Muzyk ciągle poszukujący i inspirujący się wieloma gatunkami muzycznymi: od muzyki etnicznej, klezmerskiej, bałkańkiej oraz folku, przez rock (lat 60′, 70′ i 80′) oraz muzykę alternatywną, po jazz, free jazz i impro, a także muzyką filmową.

Od 2010 roku członek Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego, wraz z którą miał przyjemność grać na wielu festiwalach (m.in.: Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie, Festiwal EUFONIE, Solidarity of Arts, Wschód kultury – Inne Brzmienia w Lublinie, Festiwal Ad Libitum, Warszawa Singera oraz Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie) i współpracować z takimi muzykami jak: David Krakauer, Frank London, Michael Alpert – koncerty i nagrania płyty; Evan Parker – koncert; Mikołaj Trzaska – koncerty i współpraca przy nagrywaniu soundtracku do filmów Wojciecha Smarzowskiego pt. „Wołyń” oraz „Kler”; Raphael Rogiński- koncerty i nagrania płyty; Mark Sanders; Tim Daisy; Paul Brody; Steve Swell; Giridhar Udupa; Jashua Abrams; Marcin Masecki; Wacław Zimpel; Mike Majkowski; Radosław Nowicki i wielu innych.

Muzyk kojarzony z warszawską sceną muzyczną po przez składy: 3275kg ORCHESTRA i Ethno Orchestra – powołane przez Macieja Trifonidisa, Moonzibar – będący kolektywem trójki różnych osobowości, z których powstał mroczny i transowy indie rock oraz Fleudelis – skład grający muzykę średniowieczną i renesansową, ze współczesną energią. Najnowszym projektem muzycznym, przy którym współpracuje jest zespół założony przez młodego instrumentalistę i kompozytora Noums’a Dembele, pochodzącego z Burkina Faso, grającego na Balafonie, Korze i Ngoni. Zespół kreuje muzykę inspirowaną brzmieniami Afryki, jednak przefiltrowaną przez osobowości każdego z muzyków, tworząc nowe, współczesne i bardziej europejskie brzmienie. DO USŁYSZENIA!

Od roku 2017 prowadzi zajęcia nauki gry na perkusji oraz instrumentach perkusyjnych (w Bemowskim Centrum Kultury w Warszawie oraz Muzycznym ABC w Podkowie Leśnej), a także zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych – w przedszkolach i żłobkach.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Perkusja - wrzesień 2022


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

5 gwiazdek to zdecydowanie za mało! Zajęcia są REWELACYJNE 🤩 Pan Mateusz ma cudowne podejście do dzieci. Zajęcia są dla córki wielką przyjemnością, dobrze się na nich bawi a jednocześnie widzimy ogromne postępy. Wielkie uznanie dla Pana Mateusza należy się również za organizację koncertów jego uczniów - to wspaniałe, niezapomniane przeżycie dla uczestników, ich rodzin i znajomych. Dziękujemy!!!
Anna S.
18.06.2024 10:50
Bardzo dobry kontakt z p. Mateuszem, zajęcia ciekawie prowadzone, w dobrze wyposażonej sali, z ulubionymi utworami w tle - zdecydowanie warte polecenia - widać to zresztą po pełnym grafiku pana Mateusza :) Polecam serdecznie!
Mateusz B.
28.08.2023 16:10
Polecam z całego serca! Niesamowite miejsce! Szukałam miejsca dla swojej córki, w którym mogłaby nauczyć się grać od podstaw. Mateusz z którym miała zajęcia jest cierpliwy, świetnie gra i potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie w prosty sposób. Lekcje są super! Jeśli zastanawiasz się gdzie uczyć się na perkusji polecam to miejsce i pana Mateusza!!!!!
Kasia ł.
29.06.2023 14:59
Polecamy 100%! Pan Mateusz ma nie tylko doskonaly kontakt z doroslymi jak i dziećmi. Jest mega zaangażowany w to co robi. Stale podnosi poprzeczkę i ma anielską cierpliwości dla dzieciaków.
Jan L.
23.06.2023 23:39
Super zajęcia i atmosfera. Polecam!
Aleksandra S.
23.06.2023 14:40
Nie wiem czy polecać, bo już teraz ciężko było się zapisać 😉 Zabawa świetna! Mateusz bardzo się stara, fajnie tłumaczy i wybiera fajne kawałki do grania!
Joanna S.
16.06.2023 21:18
Po ok. 3 latach uczęszczania na kurs mojego syna mogę szczerze polecić.
Tymoteusz B.
15.06.2023 14:09
Super zajęcia, prowadzący z pasją i zaangażowaniem. Indywidulane podejście do ucznia, ciekawa tematyka i metodyka pracy, bdb kontakt z prowadzącym. Szczerze polecam :)
Katarzyna B.
12.06.2023 13:37
Bardzo polecam naukę u Pana Mateusza, świetny i skuteczny nauczyciel z wyjątkowym podejściem do dzieci.
Jan S.
08.06.2023 11:44
Córka twierdzi, że zajęcia perkusyjne są super, a pan Mateusz jest świetnym nauczycielem. Zajęcia bardzo jej się podobają 😀🥁🎶🎼
Liwia C.
05.06.2023 22:00
Zajęcia z perkusji to ulubiony punkt tygodnia mojej córki! Przez 9 miesięcy nauki córka zrobiła ogromne postępu mimo braku instrumentu w domu. Pan Mateusz zaraża entuzjazmem, widać, że kocha to, co robi, a dzięki temu - jego uczniowie kochają te zajęcia i nie poddają się, nawet przy trudniejszych utworach. I to kolejna zaleta tych zajęć - uczniowie mają zasadniczy wpływ na to, jakie utwory grają na zajęciach. Polecam z całego serca!
Nina Ł.
05.06.2023 15:36
Nauczyciel z indywidualnym podejściem do uczniów. Zaangażowany. Kulturalny. W stałym kontakcie z rodzicem. Polecamy!
Nina M.
03.06.2023 19:29
Ewa B.
02.06.2023 12:47
Bębnienie z Mateuszem to sama przyjemność. Super atmosfera. Jeśli chcesz odpocząć po dniu/tygodniu pracy, szkoły to lekcje gry na perkusji idealnie się do tego nadają. Każdy może tutaj znaleźć swoje tempo nauki, poziom zaawansowania. Tutaj nie robi się nic na siłę! Czysta muzyka, perkusja i relaks! polecam!
Jan G.
01.03.2023 12:46
Znakomite zajęcia prowadzone przez Profesjonalistę. Pan Mateusz bardzo swobodnie łaczy podejscie do nauki na perkusji z czerpaniem przyjemnosci z gry na instrumencie. Kazda lekcja jest merytorycznym doswiadczeniem, ktore nie tylko podnosi umiejestnosci z gry ale przedewszystkim otwiera glowę i pozwala cieszyc się gra. Polecam nie tylko dla tych najmniejszych:)
Janek K.
09.01.2023 14:47
Bardzo polecam! Mateusz jest świetnym nauczycielem, wesołym, spokojnym i cierpliwym. Ma niesamowity słuch i talent. Potrafi każdego nauczyć grać. Zajęcia z nim to sama przyjemność!
Katarzyna S.
28.12.2022 10:12
Trafiłem na Mateusza zupełnie przypadkiem, podczas spaceru po Parku Górczewska, kiedy rozkładał bębny przed festynem organizowanym przez Urząd Dzielnicy Bemowo. Zamieniliśmy kilka słów - oczywiście o bębnach - po których wiedziałem, że chcę poćwiczyć bębnienie pod jego okiem. W chwili obecnej jestem po kilku zajęciach i z pełną odpowiedzialnością polecam zajęcia prowadzone przez niego. Jest to muzyk, który wyśmienicie tłumaczy i pokazuje trudne elementy gry na perkusji, wymyśla ćwiczenia ułatwiające pokonanie swoich barier i co najważniejsze uczy grać do muzyki, której słucha uczestnik. Ja dzięki niemu okryłem "smaczki" w utworze Pamięć skomponowanego przez zespół Piotr Nowak BAND. Świetny nauczyciel, zawsze uśmiechnięty, niezwykle pomocny i potrafiący dodawać skrzydeł nawet jak coś nie wychodzi. Dla mnie ważne jest również to, że zajęcia prowadzi przy użyciu dwóch zestawów perkusyjnych, więc można na żywo podpatrzeć jak gra konkretny element. Zestawy są bardzo dobrze zestrojone i wytłumione, więc dźwięk jest pierwsza klasa. Normalnie nie piszę recenzji, ale dla Mateusza zrobiłem wyjątek ;-). Koniecznie spróbujcie lekcji z nim a na pewno zaczniecie grać w punkt.
Piotr K.
13.12.2022 13:16
Rewelacyjne zajęcia z rewelacyjnym instruktorem! Mateusz to ocean cierpliwości z ogromną wiedza, poczuciem humoru i super podejściem do nauczania. Nieważne czy masz 7 czy 77 lat - na pewno będziesz zadowolon_ z zajęć :)
Magdalena W.
18.08.2022 16:43
Świetne zajęcia! Pan Mateusz jest bardzo cierpliwy, pomocny, zawsze uśmiechnięty, na każdego ucznia znajdzie sposób. Mój syn uwielbia te zajęcia. Sala wyposażona w profesjonalny sprzęt. Polecam!
Tytus K.
03.07.2022 20:55
Niesamowity nauczyciel! Cierpliwy, pozytywny, wspierający, z fantastycznym podejściem nawet do opornych uczniów. Polecam z całego serca!
Gaja K.
03.07.2022 11:49

Inni klienci oglądali również