Lista zajęć Mateusz Bartosiewicz Perkusja - lekcje gry na perkusji

Perkusja - lekcje gry na perkusji

Opis

Podczas zajęć z nauki gry na perkusji uczestnik pozna techniki trzymania pałek perkusyjnych, nauczy się rozróżniać wartości rytmiczne, będzie mógł zanalizować styl gry ulubionego perkusisty i wiele innych zagadnień związanych z nauką.

Termin:
wtorki, środy, czwartki, piątki w godz. 12:00-20:00 – lekcje ustalane indywidualnie

Koszt:
100 zł za 60 minutową lekcję
90 zł za 60 minutową lekcję ze zniżką
80 zł za 45 minutową lekcję
72 zł za 45 minutową lekcję ze zniżką

Kontakt:
Ewa Świetlik ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątkuw przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Mateusz Bartosiewicz - Perkusista pochodzący z Sejn. Od 2008 roku współpracujący z Ośrodkiem „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” w Sejnach, gdzie rozpoczął naukę gry na perkusji. Swoje pierwsze kroki na instrumencie stawiał pod okiem jazzmana Mariana Szaryńskiego w zespole Marych River Brass Band, grając Jazz nowoorleański. Muzyk ciągle poszukujący i inspirujący się wieloma gatunkami muzycznymi: od muzyki etnicznej, klezmerskiej, bałkańkiej oraz folku, przez rock (lat 60′, 70′ i 80′) oraz muzykę alternatywną, po jazz, free jazz i impro, a także muzyką filmową.

Od 2010 roku członek Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego, wraz z którą miał przyjemność grać na wielu festiwalach (m.in.: Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie, Festiwal EUFONIE, Solidarity of Arts, Wschód kultury – Inne Brzmienia w Lublinie, Festiwal Ad Libitum, Warszawa Singera oraz Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie) i współpracować z takimi muzykami jak: David Krakauer, Frank London, Michael Alpert – koncerty i nagrania płyty; Evan Parker – koncert; Mikołaj Trzaska – koncerty i współpraca przy nagrywaniu soundtracku do filmów Wojciecha Smarzowskiego pt. „Wołyń” oraz „Kler”; Raphael Rogiński- koncerty i nagrania płyty; Mark Sanders; Tim Daisy; Paul Brody; Steve Swell; Giridhar Udupa; Jashua Abrams; Marcin Masecki; Wacław Zimpel; Mike Majkowski; Radosław Nowicki i wielu innych.

Muzyk kojarzony z warszawską sceną muzyczną po przez składy: 3275kg ORCHESTRA i Ethno Orchestra – powołane przez Macieja Trifonidisa, Moonzibar – będący kolektywem trójki różnych osobowości, z których powstał mroczny i transowy indie rock oraz Fleudelis – skład grający muzykę średniowieczną i renesansową, ze współczesną energią. Najnowszym projektem muzycznym, przy którym współpracuje jest zespół założony przez młodego instrumentalistę i kompozytora Noums’a Dembele, pochodzącego z Burkina Faso, grającego na Balafonie, Korze i Ngoni. Zespół kreuje muzykę inspirowaną brzmieniami Afryki, jednak przefiltrowaną przez osobowości każdego z muzyków, tworząc nowe, współczesne i bardziej europejskie brzmienie. DO USŁYSZENIA!

Od roku 2017 prowadzi zajęcia nauki gry na perkusji oraz instrumentach perkusyjnych (w Bemowskim Centrum Kultury w Warszawie oraz Muzycznym ABC w Podkowie Leśnej), a także zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych – w przedszkolach i żłobkach.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Perkusja - wrzesień 2022


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Rewelacyjne zajęcia z rewelacyjnym instruktorem! Mateusz to ocean cierpliwości z ogromną wiedza, poczuciem humoru i super podejściem do nauczania. Nieważne czy masz 7 czy 77 lat - na pewno będziesz zadowolon_ z zajęć :)
Magdalena W.
18.08.2022 16:43
Świetne zajęcia! Pan Mateusz jest bardzo cierpliwy, pomocny, zawsze uśmiechnięty, na każdego ucznia znajdzie sposób. Mój syn uwielbia te zajęcia. Sala wyposażona w profesjonalny sprzęt. Polecam!
Tytus K.
03.07.2022 20:55
Niesamowity nauczyciel! Cierpliwy, pozytywny, wspierający, z fantastycznym podejściem nawet do opornych uczniów. Polecam z całego serca!
Gaja K.
03.07.2022 11:49
Zajęcia świetne zarówno dla młodych, jak i starych, początkujących i zaawansowanych. Mateusz dostosuje się do każdego tak, aby lekcje były przyjemne - to uczeń wybiera klimaty, gatunki muzyczne i piosenki (jeśli chce). Mając za sobą nieco doświadczenia w graniu na gitarze, pomyślałem, że spróbuję trochę też postukać na perkusji. Od dwóch lat regularnie gram z Mateuszem, jest moc! Polecam każdemu, a wahającym rodzicom dodam, że perkusja rozwija nie tylko poczucie rytmu i słuch muzyczny, ale i ogólną koordynację ruchową nie gorzej niż sport.
Przemek P.
03.07.2022 10:16
Z całego serca polecam zajęcia u Mateusza. Ma świetne podejście do ucznia. Jego lekcje są różnorodne, ciekawe i dostosowane do poziomu ucznia. Cierpliwie wszystko tłumaczy dzięki czemu postępy są widoczne z lekcji na lekcje.
Marta K.
01.07.2022 22:49
Polecam serdecznie kurs perkusyjny z Mateuszem. Lekcje są bardzo dobrze przystosowane do poziomu kursanta, profesjonalnie prowadzone i zróżnicowane (między innymi elementy typowo teoretyczne/techniczne, nauka i ćwiczenia konkretnych piosenek czy improwizacja wraz z podkładem muzycznym dla czystej zabawy). Atmosfera luźna i kameralna - odpowiednia zarówno dla dzieci i dorosłych. Polecam raz jeszcze.
Marcin K.
30.06.2022 15:41
Najlepszy nauczyciel jakiego miał Szymek. Pełen pasji, cierpliwości i z mega fajnym podejściem. Kontakt z nauczycielem super. Zawsze przypomina o zajęciach.
Szymon S.
29.06.2022 20:34
Mateusz to świetny nauczyciel, miły, uprzejmy , bardzo pomocny i cierpliwy. Zajęcie odbywają się w przyjaznej atmosferze. Gdyby wszyscy nauczyciele tacy byli ...🙂
Monika I.
26.06.2022 10:06
bardzo dobre zajecia - polecam!
Stanisław D.
24.06.2022 15:02
Pan Mateusz rewelacyjnie prowadzi zajęcia, ma świetny kontakt z uczniem i zaraża pozytywnością :) Polecamy !
Zuzanna D.
22.06.2022 21:48
Polecam lekcje z Mateuszem każdemu, kto chciałby rozpocząć przygodę z bębnieniem - Mateusz wykazuje się bardzo dużą cierpliwością i zaangażowaniem w prowadzone zajęcia, potrafi też świetnie wyłapać braki i niuanse, które wpływają na ostateczne brzmienie :-)
Piotr P.
22.06.2022 14:14
Zajęcia z p. Mateuszem są SUPER!!! Syn uwielbia te zajęcia i uwielbia prowadzącego. Z tego powodu kupiliśmy perkusję i mamy bębnienie w domu :))) Bardzo gorąco polecam zajęcia z p. Mateuszem i bębnienie w ogóle.
Szymon Z.
21.06.2022 10:57
Pan Mateusz ma wspaniałe podejście do dzieci. Jest cierpliwy, zawsze uśmiechnięty , spokojny co bardzo ceni sobie córka, wszystko wytłumaczy, świetny muzyk. MEEGa Polecam to wyjątkowy człowiek.
LEA B.
05.04.2022 21:24
Leon Ł.
14.02.2022 21:00
Rafał D.
01.02.2022 10:02
Świetny instruktor, potrafiący elastycznie dopasować program lekcji do poziomu i potrzeb uczestnika. Polecam!
Robert L.
28.10.2021 12:57

Inni klienci oglądali również