Lista zajęć Agnieszka Podhajska Fortepian - Agnieszka Podhajska

Fortepian - Agnieszka Podhajska

Opis

Dla muzyka z wieloletnim doświadczeniem w nauce przedszkolaczków, dzieci w szkole muzycznej, młodzieży i dorosłych, nauka gry na pianinie niesie ze sobą nieocenione korzyści! Rozwój dziecka poprzez obcowanie z „żywym” instrumentem i kontakt z muzyką, są najważniejsze. Radość płynąca z gry, wrażliwość, doskonalenie koncentracji, myślenia, szybkiej reakcji i podzielności uwagi, przydają się również w codziennym życiu. A łącząc przyjemne z pożytecznym dbaby o naukę właściwego ustawienia ręki, czytanie nut, interpretację utworów dostosowanych do indywidualnych możliwości ucznia. Elementy improwizacji fortepianowej na lekcjach uwalniają wewnętrzną ekspresję dzieci, ośmielają i rozwijają wyobraźnię poprzez zabawę ze światem dźwięków.

Terminy lekcji
wtorek i czwartek w godz. 12:30-18:30

Koszt
70 zł za 45 minutową lekcję \ 63 zł ze zniżką
50 zł za 30 minutową lekcję \ 45 zł ze zniżką (zniżka dotycz posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Karty Warszawiaka)

Sposób wpłaty
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 
W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika. 

Kontakt
Ewa Świetlik, [email protected], 506 878 882 

Instruktor

Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (dawnej Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina), magistrem sztuki w zakresie szeroko pojętej Edukacji Muzycznej, w tym Rytmiki i Kształcenia Słuchu.
Nie bez przyczyny w tym kierunku ułożyła tok swojej nauki, aby oprócz rozwijania ukochanej pasji, w pełni przygotować się do pracy z dziećmi, z którymi od zawsze znajdowała wspólny język. Od 14 lat pracuje w rozmaitych placówkach edukacyjnych, z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku.
Jako muzyk z wieloletnim doświadczeniem w nauce przedszkolaczków, dzieci w szkole muzycznej, młodzieży i dorosłych, wie, że nauka gry na pianinie niesie ze sobą nieocenione korzyści!
Rozwój dziecka poprzez obcowanie z „żywym” instrumentem i kontakt z muzyką, są dla niej najważniejsze.
Radość płynąca z gry, wrażliwość, doskonalenie koncentracji, myślenia, pamięci, szybkiej reakcji i podzielności uwagi, przydają się również w codziennym życiu. A łącząc przyjemne z pożytecznym dba o naukę właściwego ustawienia ręki, czytanie nut, interpretację utworów dostosowanych do indywidualnych możliwości ucznia. Elementy improwizacji fortepianowej na lekcjach uwalniają wewnętrzną ekspresję dzieci, ośmielają i rozwijają wyobraźnię poprzez zabawę ze światem dźwięków.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
czwartek
wtorek


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Córka bardzo chętnie chodzi na zajęcia i uwielbia Panią Agnieszkę. Chodzi już drugi rok i zamierza kontynuować naukę:)
Zuzanna S.
20.05.2023 16:00
Monika B.
06.03.2023 08:20

Inni klienci oglądali również