LEGOwisko - Radosna

Opis

Nazwa zajęć: LEGOwisko
Prowadzący: Natalia Świątkiewicz
Wiek: 3-6 lata
Dzień i godzina zajęć: czwartek, godz. 16:00-16:45
Koszt: 140,00 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych oraz innych - wymienionych w regulaminie zajęć.

Opis zajęć:
LEGOwisko to zajęcia rozwojowe przyczyniające się do wszechstronnego rozwoju najmłodszych przy zastosowaniu klocków z serii Lego Duplo Education, a także elementów plastyki sensorycznej. Dzieci podczas zajęć mają okazję zarówno tworzyć budowle i nawiązujące do tematu zajęć przedmioty z klocków, a także używać klocków w odmienny sposób, na przykład zamiast pędzli do malowania, czy do odbijania ich kształtów w zrobionych na zajęciach masach plastycznych.
Celem zajęć jest rozbudzenie wyobraźni najmłodszych konstruktorów podczas kreatywnej zabawy i pokazanie, że nie ma złych rozwiązań podczas budowania, każde z nich jest dobre, każde może być inne i do każdego można dojść w odpowiedni sposób.
Dodatkowo, dzieci poznają jak działają przedmioty, z którymi spotykają się na co dzień poprzez skonstruowanie własnego prostego modelu, a także będą miały możliwość odkrycia podstawowych struktur mechanicznych takich jak koła zębate, dźwignie, czy koła pasowe.

Instruktor:
Natalia Świątkiewicz: Z wykształcenia jestem magistrem historii sztuki, jestem również certyfikowanym trenerem zajęć marki Sensoplastyka® i absolwentką kursów pedagogicznych „Plastyka sensoryczna", „Sensoraki. Jak wspierać rozwój integracji sensorycznej u dzieci?" oraz szkoleń dotyczących zaburzeń sensorycznych dzieci w wieku 1-3 lata oraz 3- 6 lat. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą, a doświadczenie zawodowe zdobyłam jako animator w Dziale Edukacji i Promocji w Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, prowadząc dla różnych grup wiekowych zajęcia, podczas których główną rolę odgrywała sztuka.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również