Lista zajęć Sylwia Magdalena Buczak Spełniaj siebie - Moc Kobiecości

Spełniaj siebie - Moc Kobiecości

Opis

Mówi się, że siła jest Kobietą. Bez wątpienia Kobiety są silne. A jakby to było nie korzystać z siły i połączyć się z Kobiecą Mocą? I z miejsca Mocy działać i kreować? Jaka jest w ogóle różnica między Siłą i Mocą?
Na kolejnym z cyklu Spełniaj Siebie w Kręgu Kobiet będziemy eksplorować Kobiecą Moc:

  • Czym jest Moc Kobiecości?
  • Siła vs Moc.
  • Jak łączyć się ze swoją Mocą, zasobami i intuicją.
  • Odnawianie Zasobów a Bycie w Mocy.
  • Regenerująca sesja aromaterapii i technik oddechowych.
  • Ożywiająca i energetyzująca praktyka w ruchu.

Zabierz na ten warsztat osobisty przedmiot, który kojarzy Ci się z Mocą Kobiecości i jeśli masz ochotę załóż wygodną sukienkę.

O Cyklu Spełniaj Siebie:
Celem projektu Spełniaj Siebie jest wzmacnianie Kobiet i integrowanie ich wokół tematów takich jak dobrostan, zdrowie, rozwój. Podczas comiesięcznych, autorskich warsztatów pracując metodami pracy z ciałem, technik relaksacji, technik arteterapeutycznych rozpoznajemy, rozwijamy i dajemy przestrzeń do poznania Siebie, połączenia się ze Swoją Kobiecą Mocą i tworzenia wspólnoty wspierających się Kobiet na Bielanach.

Prowadząca:
Sylwia Magdalena Buczak - Sztuka Dobrostanu
Jestem trenerką dobrostanu, instruktorką relaksacji, technik oddechowych, jogi oraz zdrowego
kręgosłupa. Arteterapeutką i Aromacoachem.
Prowadzę zajęcia i warsztaty z naturalnych sposobów przywracania równowagi psychofizycznej i osiągania dobrostanu. Wspieram w poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału. Prowadzę Kręgi Kobiet i od lat praktykuję Siostrzeństwo.
Wszechstronnie korzystam z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, technik oddechowych,aromaterapii, Ajurwedy i arteterapii tworząc autorskie projekty. Organizuję i prowadzę warsztaty wyjazdowe wspierające budowanie dobrostanu, regenerację i odkrywanie swoich zasobów.

Termin: 14.04
Godzina: 18.15

Koszt: 40 zł/osoba

Instruktor

Trenerka dobrostanu, instruktorka relaksacji, technik oddechowych, jogi oraz zdrowego
kręgosłupa. Arteterapeutka i Aromacoach.
Prowadzi zajęcia i warsztaty z naturalnych sposobów przywracania równowagi psychofizycznej i osiągania dobrostanu. Wspiera w poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału. Prowadzi Kręgi Kobiet i od lat praktykuję Siostrzeństwo.
Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i arteterapii tworząc autorskie projekty.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również