Lista zajęć Schronisko dla Roślin Warsztaty - wyplatanie wieńców

Warsztaty - wyplatanie wieńców

Kategoria

sztuka / florystyka

Opis

Podczas naszego spotkania, stworzymy wianki na metalowej obręczy. Materiały oraz kolorystykę wianków dopasowujemy do pory roku lub zbliżających się świąt. Będziemy wykorzystywać suszone, tylko naturalne komponenty. Kompozycja będzie idealną ozdobą na drzwi wejściowe, stół lub na ścianę.

W ramach warsztatów gwarantujemy profesjonalne przeszkolenie z kręcenia wianków oraz wszystkie potrzebne materiały.

Instruktor

Fundację Schronisko dla Roślin tworzą 4 dziewczyny z wielkim sercem do natury. Schronisko powstało w listopadzie 2015 roku. Ich głównym celem jest dbanie o to, aby niechciane rośliny nie trafiały na śmietnik. Przez swoją stronę na facebooku prowadzą adopcje roślin na terenie całej Polski. Zasady działania są bardzo proste: "przygarniają" niechciane rośliny i oddają je dalej w dobre ręce. Organizują również stacjonarne wymiany roślin oraz warsztaty rękodzielnicze o tematyce roślinnej. Ich działania są skierowane do różnych grup wiekowych i środowiskowych, współpracują ze szkołami, ośrodkami kultury i kawiarniami by uświadamiać, że dzielenie się roślinami oraz wiedzą o nich jest bardzo ważne bo dają nam życiodajny tlen oraz uczą nas cierpliwości, dbałości oraz czułości.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Sobota 13:00 - 15:30
Sobota 16:00 - 18:30


# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 16:00
20.05.2023
2 godz. 30 min. Sobota 16:00 - 18:30 Warszawa,
Terminal Kultury Gocław sala nr 227

Recenzje

Super zajęcia, miła atmosfera, Pani prowadząca bardzo kompetentna i życzliwa. Wszystkie wianki ktore zrobilysmy pod jej fachowym okiem były piękne! Dziękuję za możliwość udziału🙂
Małgorzata M.
24.05.2023 18:24
Świetne zajęcia - wianek wyszedł przepiękny ! Oby więcej takich zajęć
Agata K.
24.05.2023 09:23