Lista zajęć Bartłomiej Gerłowski Malarstwo gr.2 -warsztaty czerwcowe -ODWOŁANE

Malarstwo gr.2 -warsztaty czerwcowe -ODWOŁANE

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Malarstwo - warsztaty
W Pracowni Malarstwa i Rysunku program zajęć, traktowany bardzo elastycznie, dostosowany jest do potrzeb uczestników: i tych którzy przygotowują się do egzaminów na ASP, i tych, którzy traktują malarstwo i rysunek czysto hobbistycznie.

Na początku jednak proponujemy poznanie głównych zasad rysunku, bo to one są drogą do malarstwa. Często punktem wyjścia jest studium martwej natury i studium modela. Ale później wiele prac powstaje także z wyobraźni. Podczas zajęć proponujemy poznanie barw podstawowych i sposobów ich mieszania, zasad konstrukcji, kompozycji, podstaw perspektywy i postrzegania formy. Nasze zajęcia to także nauka obserwacji i wrażliwości. To wszystko pozwala doskonalić technikę i rozwijać swój własny styl.

W cenie zajęć zapewniamy papier, farby akrylowe, ołówki, węgle, pastele. Należy mieć swoje pędzle, paletę.

Malarstwo i rysunek
młodzież, dorośli, seniorzy

4 dniowe warsztaty - 19-22.06.2023
młodzież, dorośli, seniorzy
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek w godzinach 17.30-20.00

opłata jednorazowa: 140 PLN
Pracownie Artystyczne, ul. Foksal 11, IV p.
dks.art.pl

Bartłomiej Gerłowski

Absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Instruktor Zajęć Edukacyjnych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Prowadzi warsztaty plastyczne dla młodzieży, dorosłych oraz seniorów, a także realizuje Projekty Edukacji Kulturalnej dla ludzi kochających sztukę. Zajmuje się projektowaniem graficznym, grafiką wydawniczą oraz ilustracją.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również