Lista zajęć Agnieszka Bieniewska Warsztat Spirit Stick Soul Coaching

Warsztat Spirit Stick Soul Coaching

Opis

Zmień swoją osobistą historię: Stwórz swój Spirit Stick i wykreuj życie swoich marzeń
Stworzenie Soul Coaching Spirit Stick'a to sposób aby otworzyć drzwi wewnętrznego głosu naszego serca. Tworzenie Spirit Sticka jest warsztatem obfitującym we wglądy. który wzbogaca twórczy proces o element natury oraz pomaga nawiązać połączenie z duchowymi sferami i własnymi przodkami. Soul coaching Spirit Stick jest głęboką osobistą i potężną kreacją.
Podczas tych warsztatów stworzymy Soul Coaching ® Spirit Stick Związku ( relacji ) odzwierciedli on energię dowolnego związku, na którym chcesz się skupić. Każda gałąź może reprezentować inny aspekt związku. Inne zdarzenie i emocje temu towarzyszące.
Ceremonie i rytuały są od dawna częścią ludzkiej egzystencji. Z ich pomocą możemy skupić nasze myśli, sny i pragnienia w świadomej formie. Są katalizatorem, dzięki któremu nasze pragnienia nabierają konkretnej formy. Stworzenie Spirit Stick’a (duchowego kija) może wzmocnić klarowność i zrozumienie w twoim życiu. Może nawet zmienić twoje życie lub zmienić jego odbiór. Spirit Stick czyli duchowy kij dekoruje się w konkretnym celu. Można go ozdobić rzeczami symbolizującymi twoje modlitwy za siebie i innych. Może również symbolizować ważne znaczenie, które nadajesz swojemu życiu. Stworzenie fizycznego symbolu, który opisuje twoje życie może mieć niezwykły efekt na twoją psychikę. Może nawet wpłynąć na okoliczności twojego życia w mistyczny sposób.
Historia Gregorego opisana przez twórczynię metody soul coaching ® Deniss Linn

Instruktor

Moja przygoda z rozwojem osobistym zaczęła się od Luisy L. Hay wiele lat temu. Najpierw była to droga poprzez terapię, warsztaty, kursy aby wyjść z depresji i kryzysów, lekcji do jakich przyszło mi stanąć. Dziś poszerzanie perspektywy jest sposobem mojego życia i praktyką dnia codziennego.

Z wykształcenia jestem kulturoznawcą pracującym przez wiele lat w bankowości. Do dziś łącze serce i głowę w mojej firmie pracując jako praktyk soul coaching® jak i ekspert finansowy. Soul coaching® odmienił moje życie nauczył odróżniać co płynie z serca a co z głowy. Nauczył zaufania do swojej wewnętrznej mądrości i połączenia aby otrzymać odpowiedź z duszy a nie z głowy. bez względu na otaczające mnie sytuacje i emocje.

Jestem praktykiem zmian i transformacji. W teorii wszystko wiemy, ale ja umiem tego dokonać i do tego Ciebie zapraszam. Możesz spotkać mnie na warsztatach jak i na sesjach 1:1. Myśl myśli nie zmieni do tego potrzebne jest działanie. Do działania potrzebujesz zaangażowania i pragnienia. Jeśli jesteś gotowa/ gotowy zmienić swoje życie pomimo tego trudnego z czym przyjdzie Ci się zmierzyć to zapraszam skorzystaj z mojego doświadczenia, z mojej wiedzy, moich lekcji i mojej energii. I odnajdź drogę do swojego serca :) A tam czekają na Ciebie wszystkie odpowiedzi :) Powodzenia i do zobaczenia na drodze zmiany :)

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
17 czerwca sobota 10:00-15:00


# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
17.06.2023
5 godz. 17 czerwca sobota 10:00-15:00 Warszawa,
Terminal Kultury Gocław sala nr 210

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również