Lista zajęć Agnieszka Bieniewska Warsztat Spirit Stick Soul Coaching

Warsztat Spirit Stick Soul Coaching

Opis

Warsztaty Soul Coaching® Spirit Stick

Są to warsztaty podczas, których stworzysz fizyczny symbol swoich manifestacji, relacji, połączenia z przodkami. Spirit Stick czyli duchowy kij dekoruje się w konkretnym celu. Można go ozdobić rzeczami symbolizującymi twoje modlitwy za siebie i innych. Może również symbolizować ważne znaczenie, które nadajesz swojemu życiu. Podczas tych warsztatów możesz stworzyć np. Soul Coaching ® Spirit Stick związku ( relacji ) wtedy Twój Spirit Stick odzwierciedli energię dowolnego związku, na którym chcesz się skupić. Każda gałąź może reprezentować inny aspekt związku inne zdarzenie i emocje temu towarzyszące. Podczas tworzenia Spirit Sticka przez ozdabianie patyka koralikami, piórkami, włóczką bądź czymkolwiek sobie wymyślisz każdy element nabiera symbolicznego znaczenia, przestaje być zwykłym przedmiotem a uosabia emocję, osobę, relację....proces tworzenia Spirit Sticka buduje narrację i wewnętrzne wglądy dotyczącą Twoje życia i obszaru z jakim chcesz pracować.

Jaką wartość da Ci praca Soul Coaching® Spirit Stick

-otworzysz drzwi do wewnętrznego głosu swojego serca
-nawiążesz połączenie z duchowymi sferami
-doświadczysz momentów aha
-zanurzysz się w wewnętrzym krajobrazie
-zobaczysz co Ci w duszy gra
-przetranformujesz niewspierające Cię wzorce, emocje
-uzyskasz odpowiedzi na zadane pytania
-wzmocnisz klarowność i zrozumienie swojego życia

Soul coaching Spirit Stick® jest głęboką osobistą i potężną kreacją.
Ceremonie i rytuały są od dawna częścią ludzkiej egzystencji. Z ich pomocą możemy skupić nasze myśli, sny i pragnienia w świadomej formie. Są katalizatorem, dzięki któremu nasze pragnienia nabierają konkretnej formy. Stworzenie Spirit Stick’a (duchowego kija) może wzmocnić klarowność i zrozumienie w twoim życiu. Może nawet zmienić twoje życie lub zmienić jego odbiór. Stworzenie fizycznego symbolu, który opisuje twoje życie może mieć niezwykły efekt na twoją psychikę. Może nawet wpłynąć na okoliczności twojego życia w mistyczny sposób..

Jak się przygotować :

  • znajdź swój patyk na Spirit Stick, wybierz się na spacer z intencją znalezienia odpowiedniego patyka
    -przynieść rzeczy do ozdabiania Spirit Sticka
  • ubierz się wygodnie

Inwestycja : 297 zł

Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu:
Agnieszka Bieniewska tel. 604846719
[email protected]

Instruktor

Moja przygoda z rozwojem osobistym zaczęła się od Luisy L. Hay wiele lat temu. Najpierw była to droga poprzez terapię, warsztaty, kursy aby wyjść z depresji i kryzysów, lekcji do jakich przyszło mi stanąć. Dziś poszerzanie perspektywy jest sposobem mojego życia i praktyką dnia codziennego.

Z wykształcenia jestem kulturoznawcą pracującym przez wiele lat w bankowości. Do dziś łącze serce i głowę w mojej firmie pracując jako praktyk soul coaching® jak i ekspert finansowy. Soul coaching® odmienił moje życie nauczył odróżniać co płynie z serca a co z głowy. Nauczył zaufania do swojej wewnętrznej mądrości i połączenia aby otrzymać odpowiedź z duszy a nie z głowy. bez względu na otaczające mnie sytuacje i emocje.

Jestem praktykiem zmian i transformacji. W teorii wszystko wiemy, ale ja umiem tego dokonać i do tego Ciebie zapraszam. Możesz spotkać mnie na warsztatach jak i na sesjach 1:1. Myśl myśli nie zmieni do tego potrzebne jest działanie. Do działania potrzebujesz zaangażowania i pragnienia. Jeśli jesteś gotowa/ gotowy zmienić swoje życie pomimo tego trudnego z czym przyjdzie Ci się zmierzyć to zapraszam skorzystaj z mojego doświadczenia, z mojej wiedzy, moich lekcji i mojej energii. I odnajdź drogę do swojego serca :) A tam czekają na Ciebie wszystkie odpowiedzi :) Powodzenia i do zobaczenia na drodze zmiany :)

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
17 czerwca sobota 10:00-15:00


# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
17.06.2023
5 godz. 17 czerwca sobota 10:00-15:00 Warszawa,
Terminal Kultury Gocław sala nr 210

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również