KOMIKS I ILUSTRACJA

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Podczas zajęć będziemy tworzyć ilustracje i krótkie formy komiksowe.  Będziemy wykonywać proste ćwiczenia rysunkowe oraz będziemy realizować zadania mające na celu rozwijanie wyobraźni i ułatwiające samodzielne wymyślanie historii. Uczestnicy i uczestniczki zapoznają się z technikami artystycznymi, po które najczęściej sięgają twórcy komiksów – ołówek, tusz, cienkopis, flamastry, akwarele, kredki. 
Na warsztaty zapraszamy dzieci i młodzież - osoby, które chcą rysować i lubią spędzać czas realizując zadania wymagające skupienia. Na zajęciach będziemy pracować indywidualnie, ale nasze prace będziemy wspólnie oglądać, czytać i omawiać w przyjaznej, artystycznej oraz inspirującej atmosferze.

Czwartek, godz. 18.00-19.30
Instruktor: Cecylia Gębska

Opłata: 120zł/miesiąc

Zapisy drogą mailową: [email protected] lub OSOBIŚCIE w siedzibie filii WCk Marysin, ul. Korkowa 119/123

Instruktor

Ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na wydziale Edukacji Artystycznej. Jestem artystką, graficzką, animatorką oraz autorką cyklicznych wystaw artystów z Cyklu Młodzi, Zdolni, Niewidoczni. Interesuję się tradycyjnymi technikami plastycznymi takimi jak malarstwo, grafika warsztatowa, ilustracja. W mojej sztuce dużą inspirację czerpię z kultury i sztuki Japonii.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również