Lista zajęć Amina Księżopolska Klub Fotograficzny - Kolegiacka

Klub Fotograficzny - Kolegiacka

Kategoria

sztuka / fotografia

Opis

Nazwa zajęć: Klub Fotograficzny
Instruktor: Amina Księżopolska, Arkadiusz Obszyński
Wiek: 18+ lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek, godz. 19:00-21:00

Start spotkań: 5.09!

Koszt udziału wynosi 80 zł miesięcznie (niezależnie od liczby spotkań, w których się będzie uczestniczyło).

Zniżka nie obowiązuje.

Plan spotkań: iso6400.pl

Opis zajęć:
Klub fotograficzny Centrum Kultury Wilanów zrzesza społeczność pasjonatów fotografii z Wilanowa i okolic.

Naszą misją jest edukacja, rozwijanie pasji i integrowanie lokalnych pasjonatów fotografii oraz szerzenie wiedzy o Urzeczu i Wilanowie poprzez projekty fotograficzne.

Spotykamy się na cotygodniowych zajęciach, raz w miesiącu organizujemy warsztaty lub plenery fotograficzne, spotykamy się na omawianiu zdjęć - dzięki czemu na bieżąco łatwiej opanować przerabiany materiał. Na bieżąco pracujemy w grupie facebookowej - tu co tydzień mamy zadania/prace domowe, które omawiamy na spotkaniach, a także pomagamy, doradzamy, dzielimy się zdjęciami i inspirujemy.

Organizujemy wspólne wystawy – wirtualne oraz drukowane, dlatego zachęcamy Was do uczestniczenia i dokumentowania wydarzeń i miejsc na Wilanowie.

Zajęcia prowadzą fotografowie od lat związani z Wilanowem i Centrum Kultury Wilanów. Pasjonaci lokalnej historii Urzecza. Amina Księżopolska i Arkadiusz Obszyński prowadzący Klub Fotograficzny przy Centrum Kultury Wilanów od 2021 roku, Fundację Rozwoju Kultury Trzeci Brzeg oraz szereg komercyjnych projektów fotograficznych i filmowych. Pomysłodawcy plenerowego konkursu fotograficznego Wilanowski Fotomaraton. Posiadają bogate i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Od lat związani z Wilanowem, fotografowie Urzędu Dzielnicy Wilanów, współpracujący także z lokalnym magazynem Teraz Wilanów. Zapraszamy na naszą stronę ISO6400.pl

Kontakt: [email protected] lub [email protected]
Więcej informacji oraz zapisy w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz na stronie: iso6400.pl
Zapraszamy na nasz profil na facebooku:KlubFotoCKW
oraz na konto na instagramie: InstaWilanow

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również