Lista zajęć Agnieszka Piotrowska Zespół Wokalny "Decybele"

Zespół Wokalny "Decybele"

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zespół wokalny Decybele

Decybele - 15-22 lat (wokal, teatr, taniec)
Decybele First Step - 13-19 lat (wokal, teatr, taniec)

niedziele, g. 9.30 - 16.00
prowadząca: Agnieszka Piotrowska

koszt:
Decybele 200 zł/
Decybele First Step 180 zł/

data startu: 3.09.2023

Zespół wokalny założony przez Agnieszkę Piotrowską w 2010 roku. Śpiewanie na głosy, praca z ciałem i tworzenie spektakli muzycznych to nasza wspólna pasja. DECYBELE mają na swoim koncie liczne występy sceniczne oraz trzy spektakle muzyczne napisane specjalnie dla zespołu.

W dorobku zespołu są liczne nagrody w konkursach, ale nie konkursy są dla nas priorytetem, lecz rozwój uczestniczek i uczestników oraz częsty kontakt z publicznością.

Zespół wyróżnia się śpiewaniem w trudnych, wielogłosowych aranżacjach wokalnych, niepowtarzalnym brzmieniem i stylem. Podzielony jest na trzy grupy ze względu na stopień zaawansowania i wiek uczestników. Do zespołu można dołączyć w dowolnym momencie roku. Zapraszamy na warsztaty wokalno-teatralne oraz taneczne.

Instruktor

Kompozytorka, wokalistka, nauczyciel śpiewu. Jej pasją jest śpiewanie na głosy. W 2010 roku założyła DECYBELE. Z młodzieżą z zespołu pracuje nad piosenkami w nowych aranżacjach wokalnych, ale i nad spektaklami muzycznymi. Doświadczenie zdobywała w teatrach muzycznych. W warszawskim teatrze Roma pracowała jako wokalistka oraz asystent kierownika muzycznego zajmujący się przygotowywaniem spektakli muzycznych, takich jak: „Crazy For You”, „Akademia Pana Kleksa” oraz „Koty”. Śpiewała m.in. w musicalach: „Fame”, „Crazy For You”, „Grease”, „Piotruś Pan”,” Miss Sajgon”, „Koty”, w spektaklu „Kofta” oraz w rock-operze „Krzyżacy”. Przez kilka lat prowadziła zajęcia wokalne w studio artystycznym Metro oraz na różnego rodzaju warsztatach artystycznych. Jest autorką muzyki m. in. do spektaklu „Hejt MADE”. Współtworzyła W.W.W. czyli Wyjątkowe Warsztaty Wokalne oraz Warsztaty Artystyczne “Poza schematem”.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również