Lista zajęć Leszek Halik Gitara/Ukulele. Leszek Halik - Kolegiacka

Gitara/Ukulele. Leszek Halik - Kolegiacka

Opis

Nazwa zajęć: Gitara / Ukulele - nauka gry na instrumencie (zajęcia indywidualne)
Instruktor: Leszek Halik
Wiek: 7+ lat
Dzień i godzina zajęć: poniedziałek, wtorek, środa, godz. 13:30-21:00
Koszt: 260 zł miesięcznie (1 lekcja = 45 min.)

Zniżka nie obowiązuje.

Start zajęć: 4 października 2023 r.

Zapis przez stronę strefazajec.pl nie jest jednoznaczny z przyjęciem na zajęcia. W celu potwierdzenia zapisu konieczny jest kontakt z instruktorem. Dane kontaktowe będą sukcesywnie udostępniane w miarę napływania zgłoszeń. Lekcja trwa ok. 45 min. Terminy zajęć są ustalane indywidualnie z instruktorem.

Opis zajęć:

  • Nauka gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej na każdym poziomie zaawansowania: od podstaw, doskonalenie techniki, nauka improwizacji.
  • Nauka śpiewu przy własnym akompaniamencie: gitara, ukulele, mandolina.
  • Nauka teorii muzyki z aspektami kształcenia słuch. Ugruntowanie, uzupełnienie wiedzy zgromadzonej w szkole lub na innych zajęciach muzycznych.
  • Program autorski oparty o kilka podręczników w tym amerykański program „guitar method” z Berkley Collage of Music. Praca z utworami klasycznymi, współczesnymi, jazzowymi. Zajęcia bazują na pracy indywidualnej i „własnej” inicjatywie ucznia. Wychodząc z założenia, że najwięcej determinacji uczniowie wykazują pracując z utworami, które znają i chcą zagrać.
  • Wprowadzenie w terminologię właściwą dla muzyki w języku polskim i angielskim. Stworzenie uczniowi możliwości rozumienia materiałów dydaktycznych dostępnych w internecie w dalszym, indywidualnym rozwoju.

Instruktor

Recenzje

Bartłomiej S.
08.04.2024 09:47

Inni klienci oglądali również