Lista zajęć LATO z FILMEM ANIMOWANYM - Będzie się działo, będzie GORĄCO!

LATO z FILMEM ANIMOWANYM - Będzie się działo, będzie GORĄCO!

Kategoria

sztuka / film

Opis

LATO z FILMEM ANIMOWANYM - Będzie się działo, będzie GORĄCO!

...trwają zapisy zajęcia od 16 do 18 sierpnia w godzinach 9:00 -12:00

zapisy [email protected] oraz [email protected] 22 277 49 64 / koszt 550 zł za trzy dni / liczba miejsc ograniczona - praca w małej kameralnej grupie

Kreatywny artystyczny tydzień z filmem animowanym - robimy filmy animowane, warsztaty dla dzieci i młodzieży /przedział wiekowy 7-15lat. Przyjdź i zrób swój animowany film.
W trakcie tego tygodnia poznamy podstawy animacji – skąd wzięła się animacja? - Jak „animują się duże bajki”, które oglądamy później w kinie? – co to takiego jest storyboard? Na czym polega „ kadrowanie” i kompozycja kadru jak i czym można animować swoje historie czyli przykłady różnych technik /plastelina, wycinanka, rysunek, lego, no i przede wszystkim ZROBIMY animowany FILM, który finalnie obejrzymy na kinowym ekranie.
Dużo zabawy, dużo kreacji i poruszania się w różnych dziedzinach: plastycznych, kreatywnych; tworzenia historii, poszukiwania ciekawych bohaterów, budowania wypowiedzi i dramaturgii, komponowania kadrów, udźwiękawiania świadomości oraz uczestniczenia w procesie powstawania całego projektu jakim jest film.
STWORZONE PODCZAS WARSZTATÓW FILMY OBEJRZYMY NA KINOWYM EKRANIE!!!
nie zwlekaj już dzisiaj zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka zajęcia w kameralnej grupie.
warsztaty poprowadzą profesjonaliści, reżyserzy filmów animowanych m.in Alicja Witkowska & Alicja Adamska, Grzegorz Koncewicz & Alicja Jasina

Po wakacjach w ustalonym terminie proponujemy pokaz filmów zrealizowanych przez dzieci na dużym ekranie. Zaprosimy Was i Waszych najbliższych do prawdziwego kina, gdzie będziecie mogli pochwalić się stworzonymi podczas warsztatów filmami.

link do filmów stworzonych na warsztatach Klatka po Klatce
https://www.youtube.com/watch?v=30LlwZI9I4o&list=PLC0g-eDZ4_wqNaJeo6BuU9GIxPFveDZq2
więcej informacji na: facebook: www.facebook.com/KLATKApoKLATCE.animacja/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji