Lista zajęć Magdalena Kołodziejczyk-Kielich Kreatywni z natury- "Smaki Różnorodne " 6.08 - spacer w ramach cyklu Kreatywni z natury dla rodzin z dziećmi

Kreatywni z natury- "Smaki Różnorodne " 6.08 - spacer w ramach cyklu Kreatywni z natury dla rodzin z dziećmi

Opis

.6.08.2023 (niedziela) 11.00-13.00
„Smaki różnorodne” – rodzinny spacer przyrodniczo-artystyczny w ramach projektu „Kreatywni z natury” – dla dzieci od lat 6, młodzieży i dorosłych
Miejsce zbiórki:
Godz. 11:00**

Każdego dnia możemy zaobserwować w przyrodzie sceny niczym z filmu, w których aktorami pierwszego planu są rośliny i zwierzęta. Widziane przez nas historie pozostają w naszej pamięci, a także mogą stać się inspiracją do twórczego działania.
"Smaki różnorodne"

Rośliny były obecne w życiu człowieka od zarania dziejów. Stanowiły pokarm, żywiły, poiły, leczyły, inspirowały do tworzenia sztuki. W czasie warsztatów skupimy nasze zmysły by poznać różnorodność ich barwy, faktur, kształtów, a przede wszystkim smaków. Wykorzystamy dzikie roślinny by przygotować smaczne przekąski oraz skosztujemy produktów, które powstały dzięki darom lokalnej przyrody. Warsztat będzie okazją do rozmowy na temat różnorodności i sezonowości przyrody oraz cyklu pór roku i zwianych z tym przemian. Będzie także okazją do poznania dawnych przepisów i receptur z wykorzystaniem dzikich roślin jadalnych.

Udział w spacerze jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy, które od 15 maja przyjmujemy w placówkach CKW oraz na stronie: www.strefazajec.pl.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
nd 11.00


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również