Lista zajęć Natalia Bochyńska Rysunek - sztuka 10-16 lat pon. 17:30-19:00

Rysunek - sztuka 10-16 lat pon. 17:30-19:00

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Na czym polegają zajęcia i dla kogo są?
Dla dzieci szykujących się do plastyka i dla hobbistów; dla osób z doświadczeniem lub bez doświadczenia, ważne są chęci i zaangażowanie. Przyjmuję osoby na każdym etapie rozwoju artystycznego w wieku 6 + i szkolnym. Moje zajęcia mają dawać frajdę oraz są skonstruowane tak by uczeń skompletował portfolio, tzw. teczkę oraz przygotował się do egzaminów plastycznych składających się z rysunku, malarstwa, rzeźby oraz historii sztuki.
Nie chcesz iść do liceum plastycznego? Nie szkodzi, u mnie dostaniesz klasyczny, profesjonalny warsztat umiejętności, który możesz wykorzystać jako niezależny artysta, w branży IT i w każdym zawodzie gdzie potrzebne są zdolności manualne i kreatywność.

Co wchodzi w skład zajęć?
Rysunek, malarstwo, rzeźba w plastelinie artystycznej (takiej samej jak na egzaminach na Smoczą).
Różne techniki, kompozycja, siatka, kopia, proporcje, anatomia, rysunek człowieka, pejzażu, martwej natury, autoportret, umiejętność obserwacji, doboru narzędzi, prace z wyobraźni (pod egzamin). *Techniki prowadzę na przemian. **Na historię sztuki należy zapisać się osobno.

Koszt:
Pełna cena - 225 zł miesięcznie
Cena ze zniżką - 202,50 zł miesięcznie
Sposób wpłaty:
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.
PayU - strefa zajęć po zalogowaniu się do systemu
Kontakt:
Marta Szostak, [email protected], 506 879 198 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Jestem młodą, pełną energii i zaangażowania osobą, moim nadrzędnym celem jest pielęgnowanie zdolności podopiecznych oraz dawanie im bezpiecznej przestrzeni do wyrażania siebie. Uważam, że dobry kontakt z uczniami przekłada się na ich pracę, byłam po drugiej stronie i wiem jak bardzo potrzebne jest wsparcie kogoś z doświadczeniem. Moje życie osobiste i zawodowe przeplatają się, ponieważ na co dzień tworzę własne projekty, a zawodowo uczę innych. Oprócz zajęć z malarstwa, rysunku i rzeźby (to co innego niż ceramika) uczę przez wykład i dialog podstaw zagadnień związanych z kulturą szeroko rozumianą oraz historią sztuki (są to niezbędne zagadnienia do egzaminów szkół plastycznych).
Moje wykształcenie: artystka graficzka, pedagożka i historyczka sztuki. Kształciłam się w: liceum plastycznym im. W. Gersona w Warszawie (tzw.”Smocza”) Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie: wydział grafiki (studia ukończyłam z wyróżnieniem) oraz pedagogiki; w Collegium Civitas studia podyplomowe: „Historia Sztuki. Interpretacje.”
W dorobku artystycznym mam liczne wystawy grafiki, malarstwa i rysunku w Polsce i za granicą oraz stypendia rządowe i pozarządowe.
Doświadczenie zawodowe: Pracuję jako instruktor i korepetytor zajęć plastycznych od
6 lat. Uczę rysunku, malarstwa, rzeźby, grafiki, projektowania graficznego oraz
historii sztuki. Ze szczególną troską przygotowuję uczniów do egzaminów szkół plastycznych takich jak Smocza.
Poza sztukami wizualnymi zajmuję się moim pieskiem border collie Czikusiem ;), jestem fanką roślin, zwierząt i słodyczy. Praktykuję jogę, uczę się tańca brzucha oraz krav magi, interesuję się psychologią i pedagogiką.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również