Lista zajęć Rafał Wnuk Studio Wokalne - zajęcia indywidualne

Studio Wokalne - zajęcia indywidualne

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zajęcia: poniedziałek i czwartek
Godziny do uzgodnienia z instruktorem

Opłata za miesiąc: 45 min/1xtyg: 140 zł;
30 min/1xtyg: 100 zł;
30 min/2xtyg: 160 zł

Zajęcia będą miały na celu rozwinięcie indywidualnych cech muzycznych i umiejętności wokalnych, opartych na podstawach sztuki solistycznej.

Zajęcia będą obejmowały:

  • zagadnienia emisyjne i podstawy wydobycia dźwięku, na co składa się technika oddechu, związanej z tym emisji dźwięku i intonacji; celem jest tu opanowanie swobody wydobycia dźwięku, a w konsekwencji swobody śpiewania i interpretacji
  • pracę nad materiałem muzycznym, zaczynając od jego odczytania, a kończąc na przemyślanej i spójnej artystycznie interpretacji
  • rozwijanie umiejętności samodzielnego uczenia się partii wokalnych i samodzielnej pracy nad doskonaleniem warsztatu
  • poznawanie nowego materiału muzycznego w postaci odpowiednich ćwiczeń wokalnych i kompozycji różnych stylistycznie, z repertuaru zespołowego i solistycznego
  • pracę nad wyobraźnią interpretacyjną i umiejętnościami związanymi z interpretacją, poznawaniem różnych stylistyk muzycznych i technik wokalnych z tym związanych
  • pracę nad intonacją i jakością barwy wokalnej we wszystkich rejestrach z uwzględnieniem myślenia harmonicznego typowego dla zespołów wokalnych i podejścia solistycznego do partii wiodącej przy repertuarze solistycznym.

Celem zajęć będzie rozwinięcie indywidualnych zainteresowań wokalnych uczestników zajęć oraz doskonalenie warsztatu, i poznawanie nowego repertuaru zespołowego oraz solistycznego w różnych stylach i gatunkach muzycznych.

Miejsce zajęć: Artystyczny Dom Animacji, ul. ks. J. Chrościckiego 14
tel.: 22 863 79 81
e-mail: [email protected]

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby kontynuujące zajęcia.
3. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
4. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Instruktor

Kompozytor, pianista autor muzyki symfonicznej, kameralnej, elektronicznej i filmowej, granej w ponad 60 krajach. Pracuje również jako producent muzyczny i music supervisor. Jest członkiem Polskiej Akademii Filmowej. Studiował improwizację u Szabolcsa Esztenyi oraz fortepian w klasie wybitnej pedagog Anny Żurawlew, uczennicy prof. Jerzego Żurawlewa twórcy i pomysłodawcy Konkursu Chopinowskiego, oraz spadkobiercy w prostej linii tradycji chopinowskiej, dzięki studiom u Aleksandra Michałowskiego, który kształcił się u Karola Mikulego, ucznia i pierwszego wydawcy Fryderyka Chopina. Studiował muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie u takich profesorów, jak: Marcel Erigina (fortepian), Kazimierz Szymonik (dyrygentura) oraz Marian Sawa (organy, improwizacja i kompozycja).

W latach (2000 – 2019) współpracował przy wielu produkcjach filmowych jako kompozytor, producent muzyczny i music supervisor m.in. przy takich tytułach jak: “The Bait”, “A dalmations point of view”, “I’II find you” gdzie współpracował z najwybitniejszymi Oskarowymi twórcami takimi jak Jan A. P. Kaczmarek, Michael Minkler, David S. Ward czy aktorami takimi jak: Faye Danawaye, Connie Nielsen, Stellan Skarsgard czy Stephen Dorff.

Nagrał 9 albumów między innymi z takimi wytwórniami jak: Sony/ATV – “Softer Edges” 2004 r.; Universal – “A touch of light” 2013 r.; Bovinkon LLC – “Chinese Impressions” 2019 i “I’II find you” płyta ukaże się w 2021 r. jest to muzyka filmowa gdzie obok utworów Jana A. P. Kaczmarka znajdują się kompozycje Chrisa Rafaela Wnuka, obaj kompozytorzy byli również producentami muzycznymi wydawnictwa.

Obecnie komponuje muzykę symfoniczną, kameralną i elektroniczną. Został sklasyfikowany na 4 miejscu na świecie w kategorii muzyka klasyczna w rankingu ReverbNation, jednego z największych i najbardziej opiniotwórczych portali muzycznych na świecie. W 2011 r. piosenka z muzyką kompozytora pt. “Rospberry Vally” przez trzy tygodnie znajdowała się na pierwszym miejscu w Kategorii najlepszy utwór jazzowy na świecie w ranking portalu Myspace, a sam kompozytor znalazł się na 4 miejscu jako najlepszy jazzowy wykonawca na świecie. W 2013 r. autorska płyta "A touch of light" dystrybuowana w ponad 50 krajach, znalazła się w Indiach w 20-ce najlepszych płyt zagranicznych.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również