Lista zajęć Mateusz Michalski Kawa na Estrady – Alicja Majewska

Kawa na Estrady – Alicja Majewska

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Spotkanie autorskie z Alicją Majewską wokół najnowszej płyty „Koneserzy kolejnego dnia” nagranej z Włodzimierzem Korczem do tekstów Artura Andrusa i książki pod tym samym tytułem.

Wspólnie z artystką będziemy rozmawiać o najważniejszych momentach jej muzycznej kariery, największych przebojach oraz wieloletniej przyjaźni i współpracy z Włodzimierzem Korczem. To będzie wieczór pełen ciepła, humoru, wzruszeń i wyjątkowych wspomnień.

Prowadzenie: Mateusz Michalski
Spotkanie autorskie, wstęp bezpłatny

Termin: 28 września (czwartek), godz. 18:00

Instruktor

Mateusz Michalski – dziennikarz kulturalny, związany z ogólnopolską stacją telewizyjną Red Carpet TV, gdzie tworzy i prowadzi magazyn o tematyce filmowej, muzycznej i teatralnej. Jest także autorem wywiadów z artystami oraz twórcami kultury w ramach cyklu programu „Red!Akcja. Extra”, a także lektorem. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Dokumentalistyka. Współpracował z Laboratorium Reportażu UW oraz programem „Laboratorium Reportażu w Trójce”. Pracownik działu programowego filii Bielańskiego Ośrodka Kultury w latach 2017-2018. Wokalista i współtwórca projektu muzycznego Reflektor, z którym w 2022 roku wydał debiutancki album.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również