Fit Mix 2x w tyg. Tkacz

Kategoria

sport / inne

Opis

Fit Mix - poniedziałek i czwartek 18.30-19.30 - instruktor Izabela Piotrowska

Fit Mix to trening kształtująco-wzmacniający wykorzystujący różne formy zajęć m.in. TBC, ABS, Body Ball oraz elementy stretchingu, pilatesu, jogi.

Liczba uczestników: 20
Wiek: dorośli
Cena: 80 zł/msc
Opłaty w formie miesięcznego ryczałtu o stałej wysokości, niezależnie od ilości dni zajęciowych w danym miesiącu.

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Izabela Piotrowska to osoba pełna temperamentu, dowcipu i energii. Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener fitness. Zawsze pełna entuzjazmu, potrafi zarazić uczestników zajęć pozytywną energią i motywować ich do osiągania najlepszych wyników. Jej charyzma i poczucie humoru sprawiają, że każde zajęcia stają się nie tylko efektywne, ale i pełne radości.
Dzięki swojej wiedzy i pasji, potrafi dostosować treningi do indywidualnych potrzeb, zapewniając maksymalne rezultaty i satysfakcję z każdego wysiłku. W swoich treningach wykorzystuje różnorodne techniki, w tym elementy jogi, stretching, body ball i wiele innych, co sprawia, że jej zajęcia są kompleksowe i wszechstronne, rozwijają zarówno siłę, jak i elastyczność oraz poprawiają ogólną kondycję i samopoczucie uczestników.

Poza salą treningową wielka pasjonatka krajoznawstwa, turystyki i przyrody. Uwielbia odkrywać nowe miejsca, czerpiąc inspirację z różnych kultur i krajobrazów. Jej pasja do podróży dodaje jej energii i świeżości, które przenosi na swoje zajęcia, wzbogacając je o unikalne doświadczenia i nowe pomysły.

Recenzje

Bardzo fajne zajęcia i super prowadząca:)
KRYSTIANA A.
03.12.2023 12:57
Fenomenalne zajęcia ;-)
Anna S.
03.11.2023 09:30