Lista zajęć Bożena Szczepańska-Zalewska Studio Piosenki Rozrywkowej - Piątek

Studio Piosenki Rozrywkowej - Piątek

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Twoją pasją jest śpiewanie? U nas możesz ją rozwinąć!

Założeniem Studia Piosenki jest indywidualna praca nad konkretnym, coraz bardziej wymagającym repertuarem z zakresu muzyki rozrywkowej (od piosenki poetyckiej, przez pop, rock, aż do jazzu). Zwracamy uwagę na zagadnienia podstawowe, takie jak prawidłowa postawa ciała przy śpiewie, oddech, emisja, dykcja, higiena głosu, jak i na bardziej skomplikowane elementy warsztatu wokalnego – interpretację utworu, ruch sceniczny, współpracę z muzykami oraz interakcję z publicznością.

Termin: Piętki w godz. 12:00-20:00 – lekcje ustalane indywidualnie

Istnieje także możliwość nauki w grupach.
(duet – 45 min)
(trio – 60 min)
(kwartet – 75 min)
Koszt jednego uczestnika 80 zł / 72 zł ze znizką

Koszt zajęć indywidualnych:
Pełna cena - 80 zł / 30 min, 100 zł / 45 min, 120zł / 1 h
Cena ze zniżką -72 zł / 30 min, 90 zł / 45 min, 108 zł / 1 h
(zniżka dotyczy posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka)

Kontakt:
Ewa Świetlik, mail: [email protected], tel. 506 878 882

Instruktor

Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w zakresie wokalistyki w Katowicach, laureatka wielu konkursów i festiwali.

Zadebiutowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (1977) zdobywając II nagrodę i roczne stypendium Komitetu d/s Radia i Telewizji.

Współpracowała m. in. z orkiestrą Zbigniewa Górnego, Krystyną Prońko, grupą VOX, Zbigniewem Wodeckim, Ryszardem Rynkowskim , Majką Jeżowską czy Izabelą Trojanowską.

Koncertowała w Związku Radzieckim, Czechosłowacji, Rumunii, NRD i RFN oraz na Kubie.

Wiele lat pracowała w Norwegii i RFN z własnym zespołem 'Crossover'.

Do Opola , na KFPP wraca jeszcze kilkakrotnie:

– z orkiestrą Zbigniewa Górnego i grupą wokalną S-26 (udział w koncercie 'Premier' 1979)

– w latach 1995 – 1999 zajmuje się przygotowaniem (od strony warsztatu wokalnego) młodych artystów biorących udział w koncercie 'Debiuty'

– w latach 1999 i 2000 występuje w koncertach 'Premiery'.

Ma na swoim koncie wiele nagrań piosenek reklamowych, z których 'Hattric' zdobył nagrodę 'Tytana' za najlepszą oryginalną muzykę reklamową, na Festiwalu Filmów Reklamowych w Krakowie (1994).Zaś piosenka 'Bądź przyjaciółką „Przyjaciółki” była najdłużej emitowaną reklamą w Polsce (12 lat !).

Bożena Zalewska ze swoim zespołem, poszerzonym o instrumenty smyczkowe i dęte, koncertowała w Niemczech w ramach 'Polnische Kulturwoche in Denzlingen' (k. Freiburga) z entuzjastycznym przyjęciem publiczności i prasy w październiku 2012 r. z projektem „Powróćmy jak za dawnych lat” i w lipcu 2013 r. – „Suita jazzowa na tematy polskie”.

Wielkim sukcesem były koncerty kwartetu Bożeny Zalewskiej w Wuppertal (Niemcy) w grudniu 2012 r. i w czeskich Hranicach w kwietniu 2013 r. (11th Jazz Festival Hranice).

W roku 2014 przygotowała wraz z muzykami jazzowymi projekt koncertowy oparty na twórczości George’a Gershwina, zatytułowany „Summertime” a w 2015 recital piosenek polskich z lat międzywojennych pt. „Piosenki z tamtych lat”. Prawykonania obu projektów odbyły się w Amfiteatrze Parku Zdrojowego w Konstancinie- Jeziornie.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również