Lista zajęć Gosia Zalewska Dziadek do orzechów - muzyczna baśń

Dziadek do orzechów - muzyczna baśń

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Spektakl „Dziadek do orzechów”

Fabuła baśni:
Mała dziewczynka imieniem Klara otrzymuje pod choinkę nietypowy prezent - figurkę Dziadka do orzechów. W trakcie zabawy figurka ulega uszkodzeniu, więc Klara postanawia zaopiekować się Dziadkiem do orzechów i odkrywa, że jest on zaczarowany: potrafi mówić i żyje własnym życiem!! Postaci szybko zaprzyjaźniają się ze sobą i wspólnie przeżywają wyjątkowe przygody: ratują dom przed Królem Myszy, odwiedzają Królestwo Dziadka do orzechów i tańczą zimowy taniec przyjaźni. W pewnym momencie zaczarowany przyjaciel Klary znika, czym wywołuje zakłopotanie dziewczynki. Czy przyjaciel się odnajdzie? Jak zakończy się ta przygoda? Tego dowiedzą się z pewnością mali uczestnicy spektaklu:) Jest to łagodna adaptacja klasycznej opowieści Dziadek do orzechów.

Opis wydarzenia:
Cały spektakl trwa około 45-50 minut. Spektakl prowadzi Gosia Zalewska (Muzyczne Baśnie). Wydarzenie ma charakter interaktywny i sensoryczny, dzieci (w wieku 2,5-6 lat) uczestniczą w spektaklu jak podczas rytmiki (uczą się rymowanek, rozwiązują zagadki, grają na instrumentach, tańczą ze śnieżnymi akcesoriami, etc). Część aktywności przebiega na siedząco, a część odbywa się w ruchu. Chciałabym, by spektakl przyniósł dzieciom radość oraz dostarczył nowych wrażeń i wiedzy poprzez doświadczenie muzycznych przygód w komfortowy i kameralny sposób.

Muzyka:
Spektaklowi towarzyszy muzyka klasyczna z baletu "Dziadek do orzechów". Otoczkę muzyczną wzbogacają dźwięki natury oraz rytmiczanki stworzone na potrzebę spektaklu.

Koszt: 30 zł / osoba (od każdego widza)

Sposób wpłaty:
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.
PayU - strefa zajęć po zalogowaniu się do systemu
Kontakt:
Marta Szostak, [email protected], 506 879 198 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Nazywam się Gosia Zalewska i jestem rytmiczką. Na co dzień pracuję w przedszkolach Montessori towarzysząc dzieciom w odkrywaniu muzyki. Moim celem jest pielęgnowanie naturalnej radości i spontaniczności w kontakcie z muzyką. Moje zajęcia są energetyczne i wesołe, kocham pracę z dziećmi. W dzieciństwie, jako uczennica Państwowej Szkoły Baletowej tańczyłam w Teatrze Wielkim w spektaklach baletowych (m.in. właśnie w Dziadku do orzechów). Kocham baśnie i uwielbiam przekazywać wiedzę w formie opowieści. To wszystko stało się fundamentem do stworzenia spektaklu muzycznego, na który mam przyjemność serdecznie Państwa zaprosić.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 10:30
09.12.2023
50 min. Warszawa,
BCK - Filia przy ul. Rozłogi 18

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również