Święta tuż tuż...

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Jak co roku przybędzie do nas Święty Mikołaj, aby spędzić czas z wszystkimi dziećmi. Spotkanie poprzedzą warsztaty architektoniczne, na których zbudujemy jego wioskę. Poczuj magię Świąt!

16 grudnia (sobota)

13:00 – 15:00 (limit miejsc: 30)
Budowanie wioski Świętego Mikołaja
Prowadzenie: Kółko Architektoniczne

15:00 – 17:00 (limit miejsc: 30)
Spotkanie z Św. Mikołajem
Prowadzenie: Łukasz Bach

Wstęp bezpłatny, zapisy z podziałem na grupy, oddzielnie na oba wydarzenia

Instruktor

Kółko Architektoniczne

Kółko
Architektoniczne

Kółko Architektoniczne

Elżbieta Stankiewicz – kierownik budowy, czyli autorka programu Kółka Architektonicznego
**
Jestem architektem, absolwentką Politechniki Warszawskiej. Zawodowo zajmuję się projektowaniem budynków. Wielką radość sprawia mi obserwacja jak moje projekty stają się rzeczywistością. Moją pasją jest szukanie sposobów na trafienie z wiedzą do dziecięcych umysłów. Moment kiedy moje starania przynoszą efekty jest tym, co „Tygrysy lubią najbardziej”. Uwielbiam podróże i obserwowanie świata natury oraz zasad w nim panujących – szczególnie tych nie skażonych ideami współczesnego świata.

Joanna Kiepas – nowy kierownik działu dokumentacji (przejął obowiązki w roku 2017
od poprzedniczki) oraz pracownik wszystkich innych działów

Jestem architektem(tką), absolwentką Politechniki Warszawskiej – zawsze, ciągle, i pewnie do końca życia pracującą w tzw. zawodzie, który mimo różnych okoliczności przeszkadzającym architektom, ciągle lubię. Wciąga mnie wiele dziedzin, bo wszystko dookoła jest bardzo ciekawe, a dzieciom zazdroszczę ich jeszcze niesformatowanego sposobu myślenia. Dlatego warto je wspierać w ich niezależności, nieskrępowanej wyobraźni, szczerości , a nawet w naiwności .

Agnieszka Nowak – pracownik wszystkich innych działów (od 2018 roku)
Z wykształcenia magister ekonomii i magister rachunkowości. Z zamiłowania osoba prowadząca zajęcia artystyczne dla dzieci. W ostatnim czasie w pracowni ceramicznej. Optymizm i brak ograniczeń u dzieci jest dla mnie zaraźliwy.
Pasjonatka wszystkiego co można ulepić, wyszyć i zrobić z kordonka.

Kasia Wir-Konas – poprzedni kierownik działu dokumentacji, czyli bank pomysłów

Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia na kierunku Turystyka i Rekreacja, a obecnie uczęszczam na studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej. Prowadzę również bloga, dzięki czemu rozwijam swoją największą pasję, jaką są podróże. Najchętniej spędzałabym czas poznając nowe miejsca, kultury i ludzi. Pracowałam już jako animatorka, również na warsztatach z najmłodszymi. Bardzo cenię sobie pracę i kontakt z dziećmi, które od zawsze inspirują mnie swoimi pomysłami i spojrzeniem na świat, oraz zarażają pełnym optymizmem.

Iwona Cała – inspektor nadzoru, czyli dusza wspierająca

Jestem architektką, obecnie doktorantką w gdańskiej ASP. Prowadzę warsztaty dla dzieci i młodzieży na temat przestrzeni najbliższej. Projektuję wnętrza domów, podwórek i książek dla dzieci. Prowadzę samodzielne badania na temat warstw ukrytych w przestrzeni miejskiej. Lubię śpiewać i patrzeć na pusty horyzont. Jestem mamą małego Jana.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Spotkanie z Św. Mikołajem
Warsztaty architektoniczne


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również