Lista zajęć Paulina Ufnal Ilustracja, kolaż i skład tekstu

Ilustracja, kolaż i skład tekstu

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Uwaga!
• Prosimy zapisywać się na zajęcia na początku miesiąca, by rata została zaksięgowana na dany okres rozliczeniowy. W innym wypadku prosimy o kontakt telefoniczny.
• Opłata za zajęcia jest stała niezależnie od liczby dni zajęciowych przypadających w danym miesiącu rozliczeniowym i nie podlega zwrotowi z tytułu niewykorzystania zajęć.
• W przypadku rezygnacji z zajęć uczestnik zobowiązuje się do złożenia pisemnego oświadczenia o rezygnacji, najpóźniej na ostatnich zajęciach miesiąca, w przeciwnym razie opłaty będą nadal naliczane.

Ilustracja, kolaż i skład tekstu - podstawy Adobe illustrator, Adobe Photoshop i Adobe Indesign

Młodzież, dorośli

Wtorki: 16.00-18.00
• opłata miesięczna: 220 PLN

prowadzi: Paulina Ufnal

Podczas zajęć będziemy poznawać podstawy programów graficznych, które są potrzebne do rozpoczęcia przygody z projektowaniem. Omówione zostaną podstawowe funkcje programów Illustrator, Photoshop oraz Indesign - oraz narzędzia potrzebne do stworzenia autorskich ilustracji (rysunkowych, wektorowych, typograficznych i kolażowych).

Warsztaty dedykowane są dla osób początkujących lub amatorek/amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił w ilustracji i grafice projektowej.

W trakcie zajęć prócz poznania podstaw programów pakietu Adobe, zaprojektujemy serię kartek okolicznościowych przy użyciu różnych narzędzi oraz technik.

Paulina Ufnal
Ilustratorka i projektantka graficzna, współzałożycielka warszawskiego studia projektowego Hekla. Zawodowo zajmuje się projektowaniem identyfikacji wizualnych wydarzeń kulturalnych w instytucjach kultury oraz brandingów firm, projektowaniem książek i ilustracją. Prowadzi warsztaty z projektowania graficznego, a także z technik analogowych takich jak kolaż czy introligatorstwo.
www.behance.net/heklastudio
www.instagram.com/heklastudio

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również