Lista zajęć Zajęcia rękodzieła 14-18 l.

Zajęcia rękodzieła 14-18 l.

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Zajęcia rękodzieła przygotowane są jako warsztaty różnych umiejętności praktycznych, wykorzystywanych w pracy rękodzielników. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z narzędziami oraz materiałami wykorzystywanymi w scrapbookingu, szyciu ręcznym i maszynowym, dziewiarstwie, filcowaniu, wytwarzaniu biżuterii artystycznej, frywolitkach i innych sztukach rękodzielniczych.
Celem zajęć jest przybliżenie młodym artystom możliwości jakie daje wykorzystanie umiejętności artystycznych, zapoznanie ich z warsztatem pracy rękodzielnika, ukształtowanie postawy twórczego i kreatywnego podejścia do otaczającej rzeczywistości i przedmiotów, które ich otaczają, ukształtowanie postawy szacunku i zainteresowania polskim wzornictwem i rzemiosłem tradycyjnym. Celem zajęć jest również rozbudzenie zainteresowań młodych ludzi oraz nauka umiejętności, które będą mogli dowolnie wykorzystać w dalszym życiu.
14-18 lat: celem zajęć jest przygotowanie młodych ludzi do samodzielnego pozyskiwania nowych umiejętności. Będą mieli okazję zdobyć umiejętności rękodzielnicze od stopnia zupełnie podstawowego, niemniej będziemy się również uczyć czytania wzorów, odtwarzania projektów ze zdjęcia, tworzenia własnych, autorskich dzieł w oparciu o surowce, które mamy.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również