Lista zajęć Anna Zielińska Malarstwo II gr - WARSZTATY CZERWCOWE'24

Malarstwo II gr - WARSZTATY CZERWCOWE'24

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Malarstwo i rysunek, gr.II - WARSZTATY CZERWCOWE

młodzież, dorośli, seniorzy
poniedziałki i wtorki: 17.30 - 20.00, 4 spotkania w dniach 3, 4, 10 i 11.06
opłata jednorazowa: 150 PLN

Zapraszamy na warsztaty czerwcowe w Pracowniach Artystycznych DKŚ.

W Pracowni Malarstwa i Rysunku program zajęć, traktowany bardzo elastycznie, dostosowany jest do potrzeb uczestników: i tych którzy przygotowują się do egzaminów na ASP, i tych, którzy traktują malarstwo i rysunek czysto hobbistycznie.

Na początku jednak proponujemy poznanie głównych zasad rysunku, bo to one są drogą do malarstwa. Często punktem wyjścia jest studium martwej natury i studium modela. Ale później wiele prac powstaje także z wyobraźni. Podczas zajęć proponujemy poznanie barw podstawowych i sposobów ich mieszania, zasad konstrukcji, kompozycji, podstaw perspektywy i postrzegania formy. Nasze zajęcia to także nauka obserwacji i wrażliwości. To wszystko pozwala doskonalić technikę i rozwijać swój własny styl.

W cenie zajęć zapewniamy farby akrylowe, ołówki, węgle, pastele. Należy mieć swoje pędzle, paletę, papier lub płótno. Papier (brystol) można zakupić w pracowni.

Pracownie Artystyczne, ul. Foksal 11, IV p.

prowadzi Anna Zielińska
absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, doktorantka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, trener komunikacji interpersonalnej. Pracowała jako arteterapeutka w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Tworkach i jednocześnie współpracuje z Fundacją Dom Kultury, dla której prowadzi zajęcia integracyjne, edukacyjne i terapeutyczne dla dzieci i młodzieży z rodzin patologicznych i zagrożonych wykluczeniem społecznym. Prowadzi też warsztaty arteterapeutyczne dla skazanych, w więzieniach na terenie Polski. Członkini grupy artystycznej Reaktor Laboratorium Rzeźby. W swoim dorobku ma wiele wystaw w kraju i zagranicą.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 17:30
03.06.2024
3 godz. Warszawa,
Dom Kultury Śródmieście – Pracownie Artystyczne
2 wt, 17:30
04.06.2024
3 godz. Warszawa,
Dom Kultury Śródmieście – Pracownie Artystyczne
3 pn, 17:30
10.06.2024
3 godz. Warszawa,
Dom Kultury Śródmieście – Pracownie Artystyczne
4 wt, 17:30
11.06.2024
3 godz. Warszawa,
Dom Kultury Śródmieście – Pracownie Artystyczne

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również