Lista zajęć Amina Księżopolska Lato z fotoreportażem - wakacyjny kurs fotoreportażu Centrum Kultury Wilanów

Lato z fotoreportażem - wakacyjny kurs fotoreportażu Centrum Kultury Wilanów

Kategoria

sztuka / fotografia

Opis

**Lato z fotoreportażem - wakacyjny kurs fotoreportażu Centrum Kultury Wilanów

Prowadzący: Amina Księżopolska, Arkadiusz Obszyński
Czas trwania: 8.07.2024 - 31.08.2024
Miejsce: CKW, ul. Kolegiacka 3, galeria na 3 piętrze oraz spotkania w plenerze (informacja będzie podana na zajęciach)**

Koszt: 260 zł za całość (9 spotkań), płatne przy zapisie (opłata niezależna od liczby spotkań w których się uczestniczy)
Wiek: 14+
Limit miejsc: 30

Dwumiesięczny zamknięty cykl trzygodzinnych spotkań warsztatowo - plenerowych w czasie których zgłębimy warsztat fotoreportera. Każde ze spotkań będzie łączyło w sobie teorię z praktyką. Plenery planujemy w Wilanowie, ale także w innych częściach Warszawy. Na bieżąco będziemy pracować w grupie facebookowej - tu będziemy realizować cotygodniowe prace domowe oraz pomagać, doradzać, wspierać.

Przez dwa miesiące będziemy wspólnie realizować fotoreportaże - jeśli w danym momencie będziesz na wyjeździe - temat zrealizujesz zdalnie. Mamy zaplanowane trzy spotkania w trakcie których będziemy omawiać materiał, który stworzyliście. Zajęcia prowadzone są przez zawodowych fotografów z wieloletnim doświadczeniem w reportażu - Aminę Księżopolską i Arkadiusza Obszyńskiego. Współpracują z wieloma firmami i instytucjami robiąc reportaże, sesje wizerunkowe, produktowe, dokumentację, a także dla osób prywatnych tworząc reportaże ze ślubów, sesje plenerowe, portretowe...

Od trzech lat prowadzą Klub Fotograficzny Centrum Kultury Wilanów, projekt Urzecze w fotografii oraz fotograficzny konkurs plenerowy - Wilanowski Fotomaraton.

Od lat związani z Wilanowem, fotografowie Urzędu Dzielnicy Wilanów, współpracujący także z lokalnym magazynem Teraz Wilanów.
Zapraszamy na naszą stronę https://ISO6400.pl

profil na facebooku: https://www.facebook.com/ISO6400pl/

oraz na konto na instagramie: https://www.instagram.com/ISO6400.pl

Harmonogram spotkań:
https://iso6400.pl/wakacyjny-kurs-fotoreportazu/

Recenzje

brak recenzji