Lista zajęć Piotr Jarosz Lato w SDK: Warsztaty Beatboxu (03.07)

Lato w SDK: Warsztaty Beatboxu (03.07)

Kategoria

muzyka / inne

Opis

Warsztaty Beatboxu

Podczas zajęć poznacie tajniki tworzenia rytmicznych dźwięków za pomocą swojego ciała. Rozpoczniemy od ćwiczeń dykcyjnych i oddechowych, które wzmocnią wasze umiejętności wokalne. Następnie zgłębimy sztukę imitacji instrumentów takich jak perkusja, trąbka, smyczki oraz dźwięków, które słyszymy na co dzień wokół nas. Zastanowimy się jak można stworzyć swój własny unikalny dźwięk. Nie zabraknie też nauki pracy z metronomem i mikrofonem by poprawić czucie rytmu i panowanie nad stresem, tak by stres motywował, a nie paraliżował. Będziecie mieli okazję poznać tajniki beatboxera.

Prowadzenie: Piotr „Bobby” Jarosz – mistrz Polski z 2017 roku oraz żywa perkusja zespołu Audiofeels.

Grupa 1: dzieci w wieku 7-9 lat / limit uczestników: 15 / sala taneczna
Grupa 2: dzieci w wieku 10-12 lat / limit uczestników: 15 / sala taneczna

UWAGA: zapisy tylko profilem dziecka - w przypadku zapisu profilem osoby dorosłej dana osoba nie będzie zapisana.

Instruktor

Bobby - reprezentant Hip Hop Akademii, na koncie ma zagranych ponad 350 koncertów na terenie Polski i zagranicy. Mistrz Polski 2017 solo i mistrz Polski 2016 w kategorii duet. Zwycięzca Bruk European Beatbox Challenge 2013 oraz Lublin Battle 2016. Od marca 2018 członek zespołu Audiofeels. Aktualnie jeden z niewielu młodych artystów tej kategorii, który prowadzi liczne warsztaty m.in. na Przystanku Woodstock 2014 i 2015 oraz 2016, a także podczas unijnych projektów: „4 elements for 4 corners of Europe” i „Hip-Hop entrepreneurship”.

Największe inspiracje Bobby czerpie z funku, soulu, jazzu i muzyki elektronicznej dzięki czemu styl Bobby'ego jest bardzo wszechstronny. Potrafi się dostować do każdego gatunku muzycznego, a każde show jest niepowtarzalnym połączeniem improwizacji z ułożonymi setami.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również