Lista zajęć Agnieszka Saks Familijna Galeria Sztuki Nowoczesnej online #2

Familijna Galeria Sztuki Nowoczesnej online #2

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Zapraszamy na internetowy kurs technik sztuki nowoczesnej.

Familijna Galeria Sztuki Nowoczesnej #2 – to kompletowanie osobistych dzieł według recepty wielkich mistrzów: Kandynskiego, Pollocka, Warhola, a nawet Malewicza. Żeby stać się posiadaczem dzieła sztuki, nie musisz mieć milionów na koncie. Wystarczy zaangażowanie, inspiracja, kilka kartek, cienkopis, farba i flamaster oraz taśma maskująca. Przydadzą się też materiały zero-waste. Zajęcia prowadzi instruktor plastyki Agnieszka Saks i dedykuje je dzieciom (5+), młodzieży i dorosłym, chętnym na kontakt ze sztuką.

Każda lekcja to film instruktażowy + spotkanie z instruktorką online. Półgodzinne konsultacje odbywają się we wtorki lub czwartki, między 14:00 a 16:00.

Rezultatem zajęć bedą dzieła do Waszej prywatnej Familijnej Galerii Sztuki Nowoczesnej. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli udostępnicie je potem na stronie Wolskiego Centrum Kultury: https://wck-wola.pl/online/

Kurs dostępny w pakietach dwulekcyjnych.
Cena 30 zł za pakiet (2 filmy instruktażowe + 2 spotkania z instruktorką online)
Zapisy odbywają się wyłącznie online przez http://www.strefazajec.pl

W ramach pakietu dostępne są dwie lekcje:
- To nie Barbie to Nana. Poznaj Niki de Saint Phalle. Zrób sobie rzeźbę.
- Stylówka Andiego i kreska w anturażu Warhola.

Dostępny jest też pakiet dwóch poprzednich lekcji:
Familijna Galeria Sztuki Nowoczesnej https://www.strefazajec.pl/course/view/id/19413
- Op-art. Jak zrobić sztuczkę optyczną i zamienić ją w prawdziwe dzieło?
- Zróbmy Dubuffeta do naszego domu.

W kolejnych edycjach kursu dostępne będą:
- Rozpryskaj farbę i zatańcz z Pollockiem.
- Kinetycznie - jak się patrzy? Rzeźby-machiny Jeana Tinguely.

Zapraszamy serdecznie

Instruktor

Agnieszka Saks

Agnieszka
Saks

Artysta plastyk

Artysta plastyk. Dyplom z projektowania graficznego w Europejskiej akademii Sztuk, rozszerzony o aneks z grafiki warsztatowej uzyskała w 2001 w pracowniach prof. Mieczysława Wasilewskiego i dr Waldemara Szysza. Kształciła się pod okiem wielu wybitnych pedagogów i artystów (Franciszka Starowieyskiego, Izabelli Galickiej, Barbary Szubińskiej, Wiktora Zina). Absolwentka Studium Pedagogicznego w zakresie kształcenia plastycznego w A.S.P. w Warszawie. Lubi podkreślać, że jej działalność pedagogiczna i artystyczna to „coś więcej niż praca” – to jej pasja. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów plastycznych dla wszystkich grup wiekowych. Uczy wielu technik plastycznych: rysunku, malarstwa, batiku, grafiki warsztatowej, witrażu. Współtwórczyni i współprowadząca projektu Ekosystem łączącego zagadnienia ekologiczne ze sztuką. Tworzy kadzidła i perfumy botaniczne. Autorka i koordynatorka „Picasso Woli”- wakacyjnych warsztatów prowadzonych w WCK. Współpracowała i robiła rysunki dla Business Centre Club, Burson-Marsteller Poland, Saatchi & Saatchi, dla tygodnika WPROST oraz miesięczników Mój pies, FOKUS, Home& Market i wielu innych. Obecnie tworzy wyłącznie dla siebie, co daje największą satysfakcję i wiele radości. Sztuka wypełnia całe jej życie.

Lekcje

# Temat
1

To nie Barbie to Nana. Poznaj Niki de Saint Phalle. Zrób sobie rzeźbę.

2

Stylówka Andiego i kreska w anturażu Warhola.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również